Přejít na obsah

NOVOMĚSTSKÉ HODINÁŘSKÉ DNY 2016


Doporučené příspěvky

Všechny zájemce o historii hodinek Prim si dovoluji pozvat na první ročník Novoměstských hodinářských dnů, který se bude konat od soboty 21. 5. do neděle 22. 5. 2016 v novoměstském hotelu Rajská zahrada. Kromě  Primek jsou na programu i další zajímavá témata blízká milovníkům hodinek bez ohledu na jejich značku a zemi původu. Bližší informace  najdete na www.primland.cz . Kapacita přednáškového sálu je omezená a proto případným zájemcům doporučuji zakoupit lístky v předprodeji.

post-1228-0-92275200-1459693244_thumb.png

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hotel Rajská zahrada Ende šlus. Dnes již vše plně obsazené a to hlavně v termínu, který nás zajímá.

Dnes jsem si zaplatil poslední dvoják v Novoměstském Penzionu!

Jedno místo mám volné,tak kdyby jste někdo bral setřenici kolem 25 let obětují se.:-)

Myslím že tam zbývá ještě jeden poslední!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

accutron, on 20 Bře 2016 - 12:47, said:snapback.png

vstupné v sobotu: V předprodeji: 150,- Kč  Vstupné na místě: 200,- Kč

Novoměstské hodinářské dny pořádám ve dnech 21. až 22. 5. 2015 v novoměstském hotelu Rajská zahrada. 

Program bude následující:

 

Program v sobotu 21. 5. 2016

13:00  Prohlídka expozice Primek v Městském muzeu s výkladem autora výstavy. 1. skupina

14:00  Prohlídka expozice Primek v Městském muzeu s výkladem autora výstavy. 2. skupina

16:00  Přednáška: Baselworld 2016 ? novinky a trendy z hodinářského světa

17:00  Přednáška: Náramkové hodinky s budíčkem

18:00  Prezentace aktuální kolekce švýcarských hodinek s budíčkem zn. VULCAIN

 

 

Program v neděli 22. 5. 2016

10:00  Procházka po bývalých provozech tzv. Starého závodu ELTON s výkladem

13:00  Přednáška: Netradiční řešení hodinek s automatickým nátahem

15:00  Přednáška: Zajímavé kapitoly z historie hodinek Prim

16:00  Prezentace raritních hodinek PRIM ze sbírky Libora Hovorky

 

Kapacita přednáškového sálu: 40 osob

Předprodej vstupenek bude zahájen 1. 4. 2016.

 

Samozřejmě jsem nabízel vedení Eltonu možnost prezentace současných hodinek Prim na této akci. Byť uběhl od mé nabídky již více jak týden, odpověď jsem nedostal. Škoda.  :(

Místo současných Primek jsem proto zařadil ukázku raritních hodinek Prim z mé sbírky.

vstupné v neděli: V předprodeji: 120,- Kč  Vstupné na místě: 150,- Kč

V rámci vstupného je uhrazeno vstupné do muzea primek, káva a voda během přednášek a samozřejmě přednášky samotné .

 

 


Long
JaRooN

Kupa54

Honza.manta

Straspol (když to vyjde)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotel Rajská zahrada Ende šlus. Dnes již vše plně obsazené a to hlavně v termínu, který nás zajímá.

Dnes jsem si zaplatil poslední dvoják v Novoměstském Penzionu!

Jedno místo mám volné,tak kdyby jste někdo bral setřenici kolem 25 let obětují se.:-)

Myslím že tam zbývá ještě jeden poslední!

 

Bohužel musím potvrdit, že hotel Rajská zahrada je v době konání akce již plně obsazen. Proto si dovolím doporučit pro přespolní účastníky další ubytování.           V uvedeném termínu zatím mají volno v penzionu Siesta viz  www.pension-siesta.cz/ ., je to nový penzion  s bazénem, vířivkou a saunou, bohužel leží 2 km od hotelu Rajská zahrada. V samotném centru našeho města mohu doporučit hotel Rambousek viz  www.hotel-rambousek-nove-mesto-nad-metuji.az-ubytovani.info/ , nebo penzion Na Hradčanech viz. www.penzionnahradcanech.webmium.com. Případně ubytování na novoměstském zámku viz. http://www.zameknm.cz/cs/sluzby/ubytovani.html.Ten zámek fakt stojí za to a není to ani příliš drahé.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

accutron, on 20 Bře 2016 - 12:47, said:snapback.png

Samozřejmě jsem nabízel vedení Eltonu možnost prezentace současných hodinek Prim na této akci. Byť uběhl od mé nabídky již více jak týden, odpověď jsem nedostal. Škoda. 

Dovolím si upřesnit svoje březnové  sdělení (viz kopie umístěná sem longem) ohledně mé nabídky Eltonu. Minulý týden jsem se dozvěděl, že jsem ji poslal na špatnou adresu. To jsem napravil, ale výsledek je stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se obrátit na Prim Team..

heslo do profilu Primteamu si nepamatuju, Jarek by asi hlásil kdyby se tam něco objevilo. K nám žádná nabídka nedoputovala, asi taky špatná adresa

 

accutron v tý firmě strávil hodně času, ví na koho se tam má obrátit

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...