Přejít na obsah

Hodinky pro ženu k narození 1. dítěte


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

napadlo mě pořídit jako dar ženě k narození dítěte nové hodinky. Požadavky, které jsem sesumíroval jsou následující:

 

- nic extra okázalého ani předraženého, limit je 8.000,-

- nejspíš automaty - přijdou mi vhodnější jako trvalejší dar, fungují v čase bez ohledu na baterii, je to přeci jen více hodinařina...

- otočná luneta - toto pouze vím, že by se jí líbilo...

- větší průměr - od 30mm bez korunky a více...

- spíše stříbro, bílá, černá... ne moc barvy ani zlaté...

 

Jako nejvhodnější kandidát mi vyšli Seiko SRP189, ale ty jsou již dost těžko k sehnání a nástupce žádný zřejmě není :(

 

Předem díky za radu,

 

P.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je máš skladem.. http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009A3Z87S?ie=UTF8&tag=pric097-21&linkCode=xm2&camp=1634&creativeASIN=B009A3Z87S&smid=A11GWHP635FL94

 Ještě bych se zamyslel nad tim quartzem, možná. Za osmičku by mohla mít v quartzu švýcary nějaký slušný značky typu Maurice Lacroix, či klasiku Hamilton, něco takovýho - 

41vdp8Cos3L._UX342_.jpg

Ještě s tou mechanikou - stejnak bude doma s dítětem, nosit je spíš nebude a musela by je furt dotahovat, ta baterka mi fakt přijde jako lepší nápad.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším něco podobného. Hlavními požadavky jsou vodotěsnost min 100m, velikost >20mm, ideálně safír, jednoduché (bez kamenů, zirkonů, diamantů a jiných nesmyslů), dobře čitelné. Nakonec jsem skončil u tohoto http://www.hodinkywenger.cz/wenger-urban-vintage-01-1021-116/. Určitě se najdou lepší a kvalitnější, ale za tu cenu... No, nekupte to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...