Přejít na obsah

Jak Vás uspokojuje mít na ruce Seiko


eloga

Doporučené příspěvky

Zdravíčko starosvětští časoměřiči.

Jsem netechnický až pocitářský druh a co mě přimělo odlehčit sekci "prodám" o Seiko 5 Atlas, které nikdo z Vás ó malověrní , nikdo nechtěl, byla alergie na hodinky bez duše z alli.

Funkce nebyly narušeny, quartzky měrily dobře, model byl decentni a nevtiravy cena - výkon nepřekonatelná.

Ale investovat do baterie a trápit se dalši 2 roky odmítám.

Seiko 5 je duchovni svět lásky k metalurgii a obsedantni péče o detail.

Pocit Seiko na ruce je pro mne návrat do r.1988 kdy mi ruku obtěžkaly Prim Sport s prvnim vodotěsným modelem pro mě.

Dlouho sem se rozhodoval vinou malých prostředků mezi klasickyma Seiko 5 kde mi přišlo 42 mm široké pouzdro málo a Prospex.

Želvy strhávají pozornost a není problém dostat v Ov po hubě kvůli hodinek i za bílého dne.

A protože bych klidně jezdil Fiatem Multipla, nosim Atlasy.😝 Jsou přeplácané číslicemi a písmeny, což zhoršuje přehlednost.

Naoplátku poskytuje bohatě broušené korunky a na té zbytečné kompasové je unikátni pismenko S.

Mám  ještě Timex, ktere ukazuji skutecny sever. Hodi se na turismus a hrubši zacházení.

Děkuji velmi za přispěvky v nichž rád čtu. Omlouvám se za nulový přínos k Znalostem. Vím, že nic nevím.

Upraveno uživatelem Bobíkajka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Atlasy jsou super. Kdyby byly o 2-3 mm širší tak jsem si je taky nechal. Ale na mojí ruce vypadaly divně. Mám rád hodinky na kterých je něco navíc. Tak jako na Atlasech a když už nic tak aspoň korunka na 4. Ať ti slouží a dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...