Přejít na obsah

Jak Vás uspokojuje mít na ruce Seiko


eloga

Doporučené příspěvky

Navážet se do řady 5 kde je spousta pěkných hodinek s tím, že se s nima cítím jako socka je přinejmenším nezdvořilé.  :lol2:  Onehdá jsem něco v podobném humorně laděném stylu napsal o Tudorech (x let zpátky) a hned mě všichni chtěli odměňovat ovocem jako opičku v ZOO, naštěstí také jen v legraci.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rád bych přidal taky pár slov do pléna. Svoje Sporty5 mám rád a necítím se vůbec zle, či méněcenně. Sice se na ruku dostanou jen o víkendu, ale pak je z ruky nesundám. K technice bych rád dodal, že ač nemají šroubovací korunku a je na nich průhledné dýnko, zvládly se mnou bez úhony ponor 49,5m pod hladinou moře. A přežily i fotbálek v písku na pláži, kdy se mi uvolnila stěžejka, spadly z ruky a 20 minut po nich 10 chlapů rajtovalo. Nakonec jsem je ale našel a zase šly...  :)

heh, to je doslova sandblasted v praxi, opieskoval si si ich sam :-)

 

ten ponor to uz je slusna hlbka... klobuk dole

 

 

Ja mam od zaciatku seiko spojene s lepsimi modelmi a GS. Nedavno kamarat, fanusik swiss znaciek, sa vyjadroval na adresu seika v zmysle, ze "len seiko" a ze nemaju gule, MI apod. Nechapal som tomu. Mozno aj preto, ze seiko 5 ma totalne obislo a iba nedavno som zaregistroval blizsie, ze aj take jestvuje... Proste pre mna seiko bolo odjakziva najma mm300, tuna, GS a celkovo od marinemaster vyssie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko mám rád, mám několikery a dost často je nosím. A za žádný lowend je nepovažuji, spíš jsou nedoceněné.

Víš, jak se pozná kvalitní lowend od Seiko? Prodává se jako zběsilý, spousta lidí žije z toho, že 20 let vyrábí aftermarket díly. Další spousta lidí žije 20 let z modifikací. A po 20 letech Seiko vyrobí reedici těchto legend :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... uspokojuje ma hlavne kvôli tomu že aj za menšie peniaze mi dáva priestor na experimentovanie a takto sa môžem dopracovať že jednotlivé swiss modely budú ako definitívne , ináč kvalitou a vypracovaním sú až prekvapujúco dobré, viem : experimentovať by sa dalo aj inými a značkami ale SEIKO mi dáva istotu Japonskej kvality a výnimočnosti ešte k tomu aj s históriou .... (samozrejme nemusí každý stotožniť s mojim názorom) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lákalo ma všeličo, začal som s pilotkami Laco, no potom som vyskúšal SKX007, a bolo to jasné. SEIKOKOT, a raz i Grand SEIKOKOT.

 

Čo sa mi na Seiku páči? Môžeš mať na ruke GS, a pre ľudí to bude "iba sprosté Seiko", no Ty a Tebe podobní budú vedieť svoje. To čo Seiko dokáže vpratať do 007-mičiek, majú problém niektoré značky dať za liter USD.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..mam rad seiko a to i hlavne diky vlaknu tady a lidem v nem ;) ..a vlastne nosim temer jenom seiko,ale je mi uplne šumák ,jestli mam na zapesti 5tky nebo GS..a nosim a delam pouze to co mi dela radost a seiko je jedna z  radosti vsedniho dne :)

to je fajn, to mám podobně, vezmu si některé ve všední den nebo o víkendu a jsem v pohodě. Nedávám ani ruku před zrcadlo, vím, že tam jsou.  V neděli se to nazývá Domácí seika. Pětky, jak jinak.  :notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych dodal, že mne též baví a uspokojuje i jen sledovat Seiko v kategorii Vintage. Vizuálně jsou nejlepší dražší a kvalitnější modely nad pětkami, ale i těch byl takový záběr, že i mezi nimi jsou velmi zajímavé kusy. Řekl bych, že i každý vintážní kus Seiko 5 stojí za to.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nošení Seiko mě uspokojuje natolik, že teď konečně doháním rest a čekám na svoje první pětky (nikoliv sport) a těším se na ně snad víc jak na Sarby. Celkově to budou moje 3. Seika a klidně bych další troje Seika koupil. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Socky Seiko 5 si nikdy nekoupím. Snad... takže díky Bohu za tuto řadu. Pak mám pocit, že si kupuju HH, když kupuju monstra, SKX, SARB a různé vintage seiko...:-)

Si mi s tou averzí vůči Seiko 5 už docela protivnej a doufám, že nejsem sám. Četl jsem tvoje vlákno na tohle téma a nemá to žádnej racionální základ. Jako OK je to tvůj názor, ale už to všichni četli několikrát, tak už není třeba pořád omílat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to zatím zmínil jen 2x, jednou sám od sebe, jednou teď v tomto vlákně.

 

Podle mě si za to může seiko samo, který mám velmi rád a mám od něj řadu hodinek, že prostě definuje nějakou řadu hodinek, který jsou nejlevnější.... a je úplně jedno, jestli se to jmenuje seiko 5 nebo nějak jinak a jak je to reálně kvalitní... prostě je to podlě mě marketingové selhání seika, že vůbec něco jako seiko 5 existuje. Zvlášť když řady seiko SKX jsou v podstatě na rovno jako seiko 5 sports...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, s tím do určité míry mohu souhlasit, ale... když někdo půjde do hodinářství, tak tam budou Pětky znatelně dražší (hlavně 5 sports), než co si je ochoten běžný smrtelník koupit. Takže hodinky pro "socky"  (nebo "sociální" hodinky) to určitě nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...