Přejít na obsah

Pracovní Quartz hodinky


Doporučené příspěvky

Zdravím místní osazenstvo a prosím zkušené o radu. Jelikož jsem bez hodinek jako bez ruky a na práci mi je líto nosit moje Omegy potřebuju něco do těžších podmínek. Odolné vůči prachu, otřesům atd. Samozřejmě o Géčkách vím a pokud se nedozvím o nějakých jiných, tak do ních zřejmě půjdu. Ještě jedna věc. Nesmí být moc drahé :) počítám s budgetem cca do 5000, spíše méně.

 

Uvedu pár věcí co bych chtěl.

 

- Quartz

- datum

- chrono může být, ale nemusí :)

- guma/nato/plast

- WR min 100m

- dobře čitelné

- ne digi, když už tak aspoň kombinace analog/digi

- nové

 

Děkuji :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co Luminox, malinko nad cenou je základní řada, ale splňuje vše... a ještě máme slevu

 

http://www.helveti.cz/luminox?orderby=price&orderway=asc

 

No a kdyby nevadilo Eco Drive

 

Citizen Promaster Sea Eco-Drive (Ref. BN0100-51E)

 

https://www.google.cz/search?q=Citizen+Promaster+Sea+Eco-Drive+%28Ref.+BN0100-51E%29&biw=1120&bih=592&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjOkcmE_4XMAhWGRhQKHf10CskQ_AUIBygB#imgrc=auJye75vLTaKwM%3A

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano rozdíl došetřit 25K a nebo 400K

Nový se v baterce už nejakou dobu nedělaj a kdyby je i kolega sehnal, tak nebudou stát 30.000,-, ale tipuju že tak dvojnásobek a v tom případě se jedná o rozdíl 55.000,- což jako x násobek může i splňovat ten příměr Trabanta a Audiny, ale to není podstatné, protože to neodpovídá. Nový Trabant (nevím jak je na tom se seriovou výrobou) má cenu kolem 320.000,- a Audi ... to nejhorší...stále není x násobek rozdílu ceny o kterém se bavíme, ale nepsal jsem jen o ceně, ale i značce.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já momentálně hledám úplně to samé a tedy rozhodl jsem se pro "nesmrtelná" géčka CASIO AWG M100B-1A, mají rádio, solár a wr 200m. Horší je, že sem začal koukat na digi Géčka s úplně stejnou specifikací a cenou a to jsou CASIO GW M5610BB-1. A hlodá ve mě brouk pochybností. :) Akorát je budu brát na měsíc na výlet Vietnam - Thajsko, z ruky neslezou, tak sem zvědav, jak přežijí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...