Přejít na obsah

SEIKO Prospex PADI Special Editions


petik16

Doporučené příspěvky

Limitka v dvoch prevedeniach PADI (Professional Association of Diving Instructors), ref. SRPA21K1 s automatickým strojčekom a ref. SUN065P1 s Kinetic GMT... Dávam odkaz na jeden krátky článok ale bližšie info nájdete na ich oficiálnej stránke... http://wristreview.com/?p=21938

 

SRPA21K1:

REF.: SRPA21K1

DRIVING SYSTEM: Automatic with manual winding mechanism

CALIBER: NO. 4R36

CASE: Stainless Steel

BAND: Stainless steel bracelet with three-fold clasp with secure lock, push button release with extender

GLASS MATERIAL: Hardlex Glass

WATER RESISTANCE: 200m Diver

CASE DIAMETER: 45.0mm

FEATURES: Screw case back
Screw-down crown
Magnetic resistance: 4,800 A/m

 

SUN065P1:

REF.: SUN065P1

DRIVING SYSTEM: Kinetic GMT

CALIBER: NO. 5M85

CASE: Stainless Steel

BAND: Silicone

GLASS MATERIAL: Sapphire Crystal

GLASS COATING: Anti-Reflective Coated

WATER RESISTANCE: 200m for diving

CASE DIAMETER: 47.5 mm

FEATURES: Power reserve indication at the press of a button
GMT hand with easy hour hand adjustment function
Instant-start function
Rotating Bezel
Screw Case Back
Screw-down Crown
Screw-down Button

post-38180-0-01215600-1458051511_thumb.jpg

post-38180-0-34635100-1458051515_thumb.jpg

Upraveno uživatelem petik16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 174
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to sa ani nedivím, že som ich nenašiel :D V tom vlákne ich je teda kopec... nooo 47,5 nie je málo... mne by nešli ani tie 45-ky :D tie kinetické sú celkom fajn, až na ten index na dátumovke..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Aktualizace i zde: Dobrá zpráva při tom nekonečném čekání. SEIKO PADI SRPA21K1 budou levnější, než jsme předpokládali (11690 Kč), takže i pro členy fóra dokážeme dát lepší cenu. Ta bude 10590 Kč, což je oproti původní zamýšlené 11990 Kč docela změna. Snad je to pro vás potěšující info :) A doufám, že už brzy budou tady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den vsem, malá aktualizace - dnes jsem si stoupl do fronty za 11105 (helveti)... Termin stejny - srpen :-)

 

Malá chybka. Dostal jsi tradičních 5 %, ale měl jsi je dostat za slibovaných 10590 Kč. Hned ti to napravím ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem.

Chtěl bych si pořídit své první dle mého názoru lepší hodinky a horký kandidát jsou právě tyto Seiko SRPA21K1 (dále jen PADI) a nebo SRP773K1 (dále jen new želvy). Jediný rozdíl mimo designu z vyčtených parametrů jsem našel, že PADI by měli mít antimagnetickou hodnotu 4800 A/m. Tedy by měli mít na dýnku podkovu s jednou čárkou oproti new želvám, které tam podkovu nebo U nemají. Jsou tyto hodnoty u PADI special edition opravdu rozdílné? Asi by to pro mě mělo zásadní vliv při výběru.

Předem všem děkuji za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem.

Chtěl bych si pořídit své první dle mého názoru lepší hodinky a horký kandidát jsou právě tyto Seiko SRPA21K1 (dále jen PADI) a nebo SRP773K1 (dále jen new želvy). Jediný rozdíl mimo designu z vyčtených parametrů jsem našel, že PADI by měli mít antimagnetickou hodnotu 4800 A/m. Tedy by měli mít na dýnku podkovu s jednou čárkou oproti new želvám, které tam podkovu nebo U nemají. Jsou tyto hodnoty u PADI special edition opravdu rozdílné? Asi by to pro mě mělo zásadní vliv při výběru.

Předem všem děkuji za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon

 

Opravdu nikdo nezná odpověď,jestli je antimagnetická hodnota u obou modelů stejná a u new želv chybí jen podkova? Či jestli je u new želv hodnota nižší? Podle mě se jedná o téměř identické modely.

 

No je to stejně jedno. Dnes jsem si PADI special edition objednal a zařadil se do fronty,tak doufám,že se na mě taky dostane,když už je mám za plnou cenu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...