Přejít na obsah

Prosím o radu - TUDOR nebo OMEGA


Doporučené příspěvky

Plechovy suby bych mu tu moc nepredhazoval - pocitam, ze si chce zajit pro pekny novy "definitivky" a u subu, i kdyz to je legenda a krasny hodinky, tak uz by asi byly pekne jety. Z techto dvou bych volil Tudor. Jaky mas jinak limit v budgetu? Napadá mě ještě keramický Suby D/ND (když bude budget), Expy 1/2, Omega AT. Nebo bych se vykašlal na inhouse a kouknul na IWC Ingenieur 3239:-) ty mě poslední dobou neskutečně berou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak v cenovkach v jakych se pohybuje uz sezenes plechace z konce produkce ve velice peknym stavu. Aquaterry bych jako jediny hodinky nedoporucoval, brzo se okoukaj, to uz radsi SMP, ale tam je zase clovek bez inhousu. A ingy s etou za 160 uz vubec ne, ten design mam rad ale jako jediny kousky si je nedovedu predstavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přidávám k Pelagosům, jako jediné a na všechno úplný ideál. Jenom bych poznamenal, že z hlediska váhy jde o hodně velký rozdíl. Pelagosy tipuju v plné délce tahu okolo 150g, big size PO budou určitě hrubo přes 200...

Někde jsem četl 110 gramů, takže polovinu co PO. Je to titan, takže budou utralehké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vycházel z titanových POček, které jsem měl zvážené na moji ruku a měly 135g. Ono je to na ruce podobný pocit, jako když máš hodinky na řemeni, takže jestli máš rád lehké hodinky, tak mají Pelagosy dalších plus deset bodů. Navíc hodně lidí časem zjistí, že menší hodinky jsou pohodlnější(ale pokud přeskočíš ty velké, tak tě to možná bude pořád lákat, dokud je nezkusíš :) )...a ten rozdíl ve velikosti bude taky pořádný, jak tu už někdo psal. 

 

Pelagosy jsou lehké a ideální rozměr, nemají vnější AR, který by se mohl oškrábat, lepší spona, super luneta. Takhle je to jasná volba. Jenom z vlastní zkušenosti - pokud jsem vybíral podle "papírových" parametrů a podle toho, co mi kdo poradil, tak jsem prakticky vždycky koupil hodinky, ke kterým jsem nakonec neměl žádný zvláštní vztah. Zajdi si do krámu a na ruce jasně sám poznáš, které jsou ty "pravé" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ty modrý strašně provokujou, jako návykovka a odvykačka, miluješ tak moc až bys zabíjel, něco Tě provokuje a není v tvejch silách to ovlivnit, takový emoce by mohly fungovat dlouho a ještě když přidáš změnu odstínu při různém osvětlení, jak jsem v potápkách konzerva, tak ta modrá vede...jen aby pak nevyhrála ta nenávist :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem moc za rady a postřehy. Nakonec je tedy většina pro TUDOR v černé, kdy sám pro sebe si beru hlavně doporučení ohledně rozměru. No nakonec to asi udělám tak, že zajedu do Prahy, budu dlouho zkoušet a nechám to na citu, žádný rozum. Prostě co mě v tu chvíli chytne, to to vyhraje. Pokud to ale nakonec budou Pelagosy, tak v modré, to už vím. Ještě jednou Vám všem moc dík. Jarda

 

P.S. Rolexu, resp. Subům bych se nebránil, ale potřebuji se vejít do 150 k. a když jsem si nechal minulý týden poslat cenu z Carolina a od Bechyněho (je stejná), tak jsem pochopil, že to je někde jinde - (116610LN za 219.800,- Kč).?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední krám, kam bych šel reálně kupovat nové hodinky za podobnou cenu, je Carolinum a při vší veliké úctě i Bechyně. Důvěra je samozřejmá, ale ty ceny (i kvůli schválně oslabené koruně), jsou prostě významně vyšší, něž jsou v zahraničí...

Upraveno uživatelem 969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...