Přejít na obsah

Zeno


David Janda

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Už pár dnů koukám po různých podobných s ručním nátahem a ponejvíce strojkem Unitas i když o trochu níže cenově. Steinhart..... Archimede Pilot 42 Hand.. jako strop. Hledáním hodinek mnou požadovaných vlastností jsem na internetu narazil i na tyto Zeno Watch Basel - http://www.hodinarstvitempus.cz/produkty/1444-zeno-watch-basel.html

Cenově jsou teda ještě o kus výš než jsem měl ten nejvyšší strop stropů, ale myslím, že bych to nějak zvládl. Zaujaly mě hned na webu, ale, ale.. no a shodou okolností je to obchod u nás v ČB kousek, co jsem bydlíval a dobře znám. A další náhodou jsem šel dnes kolem tak jsem na ně mrkl a všechny pochyby se rozplynuly. Sedí mi myslím parádně a tak i na mě v reálu působí. Myslím, že konceptem je to pro mě úplně to ono. No pecka. :D Ale zas toho tolik o hodinkách nevím, na rozdíl od těch, co se zajímají dlouhodobě a proto se ptám na názory. Je to dobrý kup nebo lépe hledat dál atd. Přinejmenším na druhou stranu myslím, že už je to docela starší model a chvíli uz v obchodě zahálejí. Díky.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...