Přejít na obsah

Venkovni bedna na veci - poradte


Doporučené příspěvky

Dost záleží na cenové relaci.

V rachotě máme kufry Peli,ale byla to sakra investice.

Zkusil bych army shopy,občas se našli plechový bedny od munice nebo zbraní.

A dál se dá pořídit bedna na korbu pikapa,ale to je řacha nehorázná...

Upraveno uživatelem Paja STI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost záleží na cenové relaci.

V rachotě máme kufry Peli,ale byla to sakra investice.

Zkusil bych army shopy,občas se našli plechový bedny od munice nebo zbraní.

A dál se dá pořídit bedna na korbu pikapa,ale to je řacha nehorázná...

 

videl bych to tak do 10-15k za 2 boxy. jak vychazi ty army co mas na mysli?

 

 

 

hele to by mohlo byt ono, ale je to 100% desti odolne? bude to stat roky na primem desti, tak bych nerad v tom pak nasel zplesnively veci..

 

 

Já jsem po něčem takovém taky koukal, ale tyhle bedny jsou spíš na hračky, nebo sedáky. Zahradní nářadí se tam nevejde.

 

zahradni naradi nemam, staci mi to uplne na ty rozmery co jsem psal..

 

 

 

uplne max vysku mam 120cm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na výrobce beden pro hudebni nástroje myslím ze ti udělají bednu podle tebe je ale taky cena poměr výkon :-)

To si myslim je pro muj ucel zbytecny luxus a navic to neni vodeodolne ne?

 

si nech u truhláře udělat bednu z lodní překližky

 

https://www.google.cz/#q=lodn%C3%AD+p%C5%99ekli%C5%BEka&gws_rd=cr

A nebo objednat už nařezané dílce z vodovzdorne překližky.Téměř každý dodavatel řeziva a desek už to dneska umí i nařezat.Sešroubovat nerez šrouby a je to.

Tusite cenu za metr materialu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si myslim je pro muj ucel zbytecny luxus a navic to neni vodeodolne ne?

 

 

Tusite cenu za metr materialu?

 

tahle je v Praze      https://www.artisan.cz/horni-pocernice-praha-9

 

 

https://www.artisan.cz/vodovzdorna-preklizka?gclid=CPOE3ZqLmswCFY4V0wodJ5ABWA

 

 

 

http://www.drevo-kaplan.cz/stavebni-preklizka

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem objednával protiskluzovou, vodovzdornou překližku 18x1250x2500 cena 406,-m2 bez DPH. Takže ceny v tvém odkazů cca sedí.

Diky chlapi, zkontaktuju!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to na vodovzdornou foliovanou překližku, jsou lepené voděodolným lepidlem a když jednou ročně přetřeš voděodolnou barvou hrany, vydrží to na věky. Cena se pochopitelně odvíjí od tloušťky z jaké to chceš, respektive jak pevná bedna musí být. zhruba počítej cenu co 1mm to 100-120 kč za běžný rozměr, což je 1250 x 2500 mm. Čili když si koupíš třeba tloušťku 15 mm, tak za ni dáš cirka 1500 kč (bavím se o bříze). Pak jsou ještě topolové, samozřejmě levnější, ale pokud ccheš ať to vydrží co nejdýl, doporučuju břízu, jednak je tvrdší, a tím pádem i odolnější a dává se na ně kvalitnější film. Pak jsou ještě i bukové, které jsou ale samozřejmě dražší, ale zase ještě odolnější, protože buk je samozřejmě tvrdší a odolnější než třeba bříza, ale už mi to na bednu přijde zbytečné, bříza udělá také výbornou službu. Pak jsou ještě rozměry 1500 x 2500 mm a 1500 x 3000 mm. Proměř si jak budeš mít nejmenší odpad. Tloušťky jsou 4 - 6,5 - 9 - 12 - 15 - 18- 21 - 24 - 27- 30 - 35 mm. Lze mít i jednu stranu fóliovanou a druhou protiskluznou, kdybys třeba potřeboval aby lépe věci na podlaze držely. Funkčnost- nebo voděodolnost a trvanlivost je stejná jako u hladké fólie. Pak si můžeš zvolit i barvu. Hnědá je standart, pak jsou bílé, zelené, červené, modré, ale jen standartní velikost, nevím jak ve větších velikostech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahojte, nechci zakládat nové téma, ale začnu trochu zeširoka...

ženy přišla s nápadem udělat klukům na zahradě domeček. To co se nabízí na netu mě vůbec neoslovilo, její myšlenku jsem dál rozvinul na nějaké stojící autíčko, co by ale vypadalo opravdu jako autíčko mělo střechu, otevírací dveře, světla atd. ...no a rozhodl jsem se, že ho klukům postavím sám. Nikdy jsem nic takového nedělal, tak to s dovolením konzultuji - konstrukci zvažuji udělat z hoblovaných hranolů 50x50 a tu opláštit voduvzdornou překližkou, kterou bych natřel (stejně jak výše píše Marfael - jen překližka nebude fóliovaná - předpokládám, že se jeho návod dá použít i na autíčko :-)...).

Nebo doporučíte někdo něco jiného?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...