Přejít na obsah

G. Gerlach m/s Batory Limited Edition


Doporučené příspěvky

:lol2:

Jo, tak to by to také mohlo být ono  :lol2:

Mně úplně jako první napadlo, že by to mohlo být takové to počítadlo, jak mají letušky v letadle když kontrolují počet pasažérů na palubě. Pokud by měla ponorka Gerlach osádku o 31 členech, pak by to mohlo fungovat. Že by to bylo tedy počítadlo, a na místo data by s každým cvaknutím poskočil čítač o jednotku nahoru. Také tedy nevím, zda mají polské ponorky stevardky, ale pokud mají, tak by to také mohla být jedna z variant..   :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nevíte, jaká je tloušťka? Zda obdobně jako u small second verze 14mm? Jinak ano, čudlík na desítce slouží k rychlému nastavení datumu.

 

Škoda těch nápisů. Kdyby nechali ciferník bez nápisů, snad bych o nich i uvažoval jako bauhaus verzi s big date (což je moje snad nejoblíbenější komplikace) k obleku či jiné formální události.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, jaká je tloušťka? Zda obdobně jako u small second verze 14mm? Jinak ano, čudlík na desítce slouží k rychlému nastavení datumu.

 

Škoda těch nápisů. Kdyby nechali ciferník bez nápisů, snad bych o nich i uvažoval jako bauhaus verzi s big date (což je moje snad nejoblíbenější komplikace) k obleku či jiné formální události.

Nie je to sice big date, ale risknut by si ich mohol, biela verzia este je - http://vratislavia-watches.com/en/wp-content/uploads/2014/05/Vratislavia-Conceptum-Formmeister-White.jpg

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...

Mám ten původní model a ten mi přišel hezčí co se týče čísleníku, ale zase nemá prosklené dýnko :D Jinak s hodinkama spokojenost, strojek byť Seagull, tak šlapal velice dobře a řekl bych i poměrně přesně... dělal pár sekund do plusu denně (cca 4-5). Vodotěsnost odzkoušena při šnorchlování v moři - bez problémů, ale ten rychlocvak data na 10. hodině zlobil při přepínání mezi datem 16 do 18, musel jsem přetáčet ručně nastavením hodinové ručičky, takže hodinky půjdou do servisu a pak se uvidí... 

Nemáte zkušenost, jestli se dají někde sehnat konkrétní náhradní díly na ten SG 2525, nebo je potřeba koupit z Číny celej strojek?

Psal jsem do Gerlachu přes jejich web žádost o servis, ale nikdo se neozval a už je to taky nějakej týden... Máte se servisem u nich zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...