Přejít na obsah

Patek Philippe Grande Complication 5016


petik16

Doporučené příspěvky

Nie je to síce nejaká novinka ale vzhľadom na to, že to tu nie je a je to výnimočný PP, malo by to tu byť... ;)

 

A prečo výnimočný?? Ide totiž o prvý a jediný kus v kombinácii tourbillon-minutová repetice-večný kalendár-mesačná fáza, ktorý PP vyrobil v oceli.

 

Doteraz bol jediný chronograph v oceli od PP vyrobený v roku 1927, ktorý sa inak vydražil za niečo cez 4,9 milióna dolárov!

 

Potešila ma aj veľkosť a to len 36,8mm..!

post-38180-0-29672500-1461054611_thumb.jpg

post-38180-0-72775000-1461054616_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně, že Ti velikost sedí. O strojku a kalendáři tam kdes čerpal něco nepsali? Jaký to má turbo (minutový)? Vidim, že tam nacpali i repetici, inu borci, jak to zvládnou při tý malosti. Obecně nemám rád, když se míchaj jabka s hruškama (digi a analog v kalendáři), ale těmhle prckum bych to odpustil :) Ty by nám ale sekly!!!

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od časopisu cez google k rôznym stránkam, ako obvkyle.. :)  Caliber R TO 27 PS QR

 

  http://blog.perpetuelle.com/only-watch/introducing-a-one-of-a-kind-patek-philippe-ref-5016-grand-complication-in-steel-with-blue-enamel-dial/

 

a akurát som našiel niečo také, že predpokládaná cena viac ako 3M v "ojričkach"...

 

  https://monochrome-watches.com/unique-patek-philippe-ref-5016a-010-minute-repeater-tourbillon-perpetual-calendar-in-stainless-steel-for-only-watch-2015/

Upraveno uživatelem petik16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a akurát som našiel niečo také, že predpokládaná cena viac ako 3M v "ojričkach"...

Cena jen poroste za tento unikátní kousek. I za 80 českých je to dobrá investice pokud a) na to máš, b ) se k nim dostaneš, což pochybuju. Ty už jsou dávno leží v Dubaji nebo Shanghai v sejfu.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...