Přejít na obsah

Tissot Heritage


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou to fakt moc hezke hodinky pane. Elegance z nich primo cisi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomněl. Reverza jsou fajn, ale už za takový randál, který bych za ně zas nedal. CTS se daj sehnat ještě docela rozumě (viz Spidererův prodej) a subjektivně se mi líbí asi i víc.

Díky za soft, zítra v práci prubnu.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, měl jsem je moc rád, hrozně příjemný hodinky, pohodlný na ruce, s krásným historickým Tissot logem. A přesnost super.

Celá ta Heritage řada je krásně zpracovaná a ukazuje, že nadčasový design funguje skvěle i po 50 či 100 letech.

 

Ještě doplním, že další historická parádička z Heritage řady, je třeba tenhle model Navigator.

Právě rozmýšlím, kterou barvu si objednám.

post-1118-0-66848100-1461216009_thumb.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, měl jsem je moc rád, hrozně příjemný hodinky, pohodlný na ruce, s krásným historickým Tissot logem. A přesnost super.

Celá ta Heritage řada je krásně zpracovaná a ukazuje, že nadčasový design funguje skvěle i po 50 či 100 letech.

 

Ještě doplním, že další historická parádička z Heritage řady, je třeba tenhle model Navigator.

Právě rozmýšlím, kterou barvu si objednám.

 

Děkuju Michale.

Ty černé se mi líbí více.

To mezikruží s městy se otáčí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) Tak to jsi vystihl moc hezky s tím časoprostorem. Mne to sklíčko (tím zakřivením, nebo vytrčením do prostoru) trochu připomínají pocit ze sklíčka na Steinhartech (Ocean One Vintage), které jsem jednu dobu nosil. Ačkoli se samozřejmě jedná o naprosto jiné hodinky, tak ten efekt vyboulení (tam se jednalo o vskutku masivní klenutý safír) byl podobný - i když jiný. Tak či tak, v obou případech to dělalo (a dělá) ty hodinky ještě zajímavějšími než už jsou. Za mne palec nahoru a plusový bod pro Tissot :-) A samozřejmě hlavně pro Tebe, Víte, neboť díky Tvým fotkám teprve ta paráda vynikne. Těším se na další fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...