Přejít na obsah

Nosíte hodinky vždy správně nařízené?


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

... to můj bro je expert, ten je schopnej chodit po víkendu celej týden s úplně blbým časem i datem. Na vánoce dostane winder :-)

  

Když mě to chytne a střídám víc kousků, tak čas ani datum neštěluju abych zbytečně neopotřebovával těsnění.

Čas mám na mobilu.

No vida, precijenom se nekdo najde :-). Diky panove za prispevky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si udělal menší statistiku - pak mě napadlo, že jsem mohl použít anketu, ale co už.

 

Hraniční odchylka pro seřízení je dle četnosti odpovědí rozdělena takto:

 

30s - 1 min: 16

Do 30s: 7

1 - 2 min: 5

2 - 3 min: 3

Víc než 1 min: 1

 

U Datumovky je většina nekompromisní (10 : 2) pro správný údaj.

 

Zdá se tedy, že v odchylce do 1 min se nachází víc jak 70 % uživatelů hodinek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavím -1 min a když dojdu k +1 min, tak je na dvě minuty zastavím a jedeme od znova. U LHC to znamenalo seřízení cca co šest týdnů. Co jsem je vyměnil za bondovky, šteloval jsem jen při změně času :D Jednou za pár dnů zaměřím pomocí WatchCheck, takže mám stále přehled v jaké fázi přesnosti přibližně jsem a navíc je docela zajímavé sledovat, jak se odchylky vyvíjejí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

hodinky maj bejt stále dobře seřízený x nařízený (jag kdo chce) ...... jinak to nejsou hodinky ale náramek k hov/nu/ ..... já YPO osobně neseřizuju nikdy .... za mňe to seřizuje nějakej píčus vodněkut z majáku .... pokaždý se mu to povede ..... je to borec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pořídím nový hodinky, tak je chvilku sleduju, jak jdou.

 

Pak hodinky seřizuju v podstatě jen když se zastaví z důvodu nenošení - to bývá tak 1x za týden. Nařizování dělám tak, že mrknu na mobil, kolik ukazuje s přesností na minuty, něco takového nařídím na hodinkách a jdu... Stresovat se, jestli hodinky náhodou nejsou 30s mimo, mě nebaví.

Během té doby přesnost nesleduju. Nikde na minutu přesně být nepotřebuju.

pod tohle bych se mohl podepsat. sice dojíždím do práce vlakem, ale vím, jak přeně jezdí, a můžu být v klidu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavím -1 min a když dojdu k +1 min, tak je na dvě minuty zastavím a jedeme od znova. U LHC to znamenalo seřízení cca co šest týdnů. Co jsem je vyměnil za bondovky, šteloval jsem jen při změně času :D Jednou za pár dnů zaměřím pomocí WatchCheck, takže mám stále přehled v jaké fázi přesnosti přibližně jsem a navíc je docela zajímavé sledovat, jak se odchylky vyvíjejí...

 

 

Mohl bys prosím nahodit, jak funguje ten WatchCheck? To prostě ukazuje přesný čas a odchylku si musíš zjistit nebo to je nějak víc vychytaný? Napadá mě třeba zjištění času z fotografie na hodinkách a automatický výpočet odchylky?  :headset:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...