Přejít na obsah

Breitling Navitimer 1884 LE


Jörg8X

Doporučené příspěvky

Nová limitka Navitimerů: 46mm + kalibr 21 (tj. Valjoux 7751) za pěkných 215'900.00 CZK :)

http://www.breitling.com/en/news/details/navitimer-1884-4119

 

Cifr a červená vteřinovka se mi moc líbí.

 

video

https://www.youtube.com/watch?v=W4z0p_-Lkv8

 

ofiko fotky z Bretling.com

post-33388-0-01485900-1461383853_thumb.jpg

post-33388-0-03749800-1461383863_thumb.jpg

post-33388-0-21736300-1461383873_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli hůř čitelnému bílému písmu na černém podkladu to IMHO nebude nic moc ani na ty výpočty. A kvůli vlepení "retro" datového kruhu vynechané dílky minutové stupnice (jsou to sakra ještě vůbec hodinky/chrona?) mi odpuzujícím způsobem připomínají můj první hodinkový omyl značky "Orient". Ale čert to vem, však on si ten domeček na Valjoux za 215 litrů nějakej kancl-pilot ještě rád objedná - s blaženým pocitem že "příští limitka téhož" už bude mít cenovku přes "čtvrt mega v knedlolandských na pultě"...  :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To retro video se mi libi, ale silene ho kazi to prolozeni novyma pohledama na samotne hodinky. To je jak kdyby to splacal nejakej skolak v movie makeru.

Jinak hodinky samotne nic moc. Jak uz tu zaznelo jsou velke a samotne rucicky male. Odecet cehokoliv bude peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to je Datóra, néé? :)  Jen to celé začernili a dali tomu červenou vteřinovku. Datory byly jedny z Béček, která jsem si nikdy nekoupil. A černidlo mě ani tentokrát nepřesvědčí. Ale furt lepší, když se drží starých kopyt, než kdyby začali zase vymýšlet modely s lunetou od Festin, případně ty hnusné fonty stylu Superocean 42. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...