Přejít na obsah

Které z těchto potápek


Doporučené příspěvky

Ty jsou i použité za skoro dvojnásobek budgetu.

Tak. Po Legend Diver koukám už nějakou dobu, nicméně teď bych rád potápky s klasickou vnější lunetou.

 

Glyciny mas v prodeji dvoje,druhe jsou na tahu.

A co treba neco od jine znacky - deep blue,gerlach,...

Už mi je tu nabízelo víc lidí, včetně jednoho prodávajícího. :-) Bicolory nejsou pro mě. Každopádně dík za tip, na Deep Blue a Gerlach kouknu.

 

Nový model Steinhart Ocean two má oproti původnímu modelu nově zpracovanou lunetu a korunku, takže manipulace s ní je o hodně pohodlnější, ale už nemají safírovou vložku. Což má své plusy i mínusy. Titanovky mají, obzvlášť na tahu, taky něco do sebe a působí takovým "toolovějším" dojmem. Když jsme u těch Šteinů, tak co třeba Ocean one vintage military? Nemají datumovku, ale zato krásný safír s antireflexem. Za mě je to jejich nejpovedenější model. 

Ty Ocen One Vintage Military nevypadají na fotce vůbec špatně, ale chtěl bych je radši vidět naživo. Příští týden mám cestu do Prahy a jestli do té doby něco nevyberu, půjdu si do Chronoshopu pár kousků osahat. :)

 

Koukni na Certina DS Action Diver, nebo něco od Deep blue.

 

A jestli máš menší ruku, tak na suma zapomeň (vlastní zkušenost) a došetři na bondovky, nebo LHC.

U Certin se trochu bojím rozměru, budu je muset někde vyzkoušet. Deep Blue právě projíždím. :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S menší rukou zapomeň i na Certinu a DB. Jaký máš obvod zápěstí?

 

17 cm, tvar lovečák. :-) Obecně nemám problém nosit větší hodinky, i když mám zápěstí jak osmiletá školačka. U potápek se ale bojím, že cokoliv přes 42 mm bude už moc masivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@krtenek: ale prd, seděj mu skvěle. :D

 

Gratuluju, výbornej výběr, ať Ti dlouho vydrží. Jsou to prudce nositelný hodinky i na hubenější pracce. Neboj se občas nahodit nějakou fotku i do společnýho vlákna. :) http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/31289-glycine-combat-sub/page-6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím všechny,

řeším podobné dilema, ke svým 40tinám vybírám první pořádné hodinky. Pročetl jsme fórum a i díky tomu se můj výběr postupně profiluje. Mám atopický ekzém, a proto musím mít titanové hodinky, předchozí ocelové stav zhoršovaly. Chtěl bych požádat o tip na hodinky do 30 tis, obvod zápěstí 25 cm.Zatím se mně zamlouvají:

Steinhart Ocean tit.500

Certina action diver C013.407.44.081

Certina First ceramic C014.410.44.081.00

Japonské značky mně moc nesedí, nebo nejsou v titanu..snad Seiko Prospex SBDC029.

Díky za pomoc s výběrem:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadaj mě Stowa Seatime Prodiver Titanium, bude víc verzí, jestli se vejdeš do třiceti, nevim. Ty Seika jsou jinak super, z tvýho výběru jasná volba. Jo a Fortis dělá MM v titanu, tady je maj i levně (plus dph, teda), možná až podezřele levně:)

http://www.chrono24.com/en/fortis/diver-titanium-day-date---100--new---free-shipping--id3151317.htm

6472941mm.jpg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za málo.. za stejný prachy jsem si kupoval na Jomashopu hodinky v listopadu, sakumprdum komplet mě vyšly asi na 33. Ale teď je myslim trochu lepší kurz. Jinak dá se to dobře spočítat, sečti cenu za hodinky a dopravu, vynásob to 0,21 (dph), přičti to k tý částce, celý to vynásob kurzem a ještě přihoď pětikilo CZK jako poplatek za vyclení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,štajny jsou pěkné, ale koupil bych si je nové. I ty Seika shogun jsou líbivé, i když tady na fóru někteří zpochybňovali poměr cena /výkon. Ale obecně je málo hodinek v titanu a proto jsem si sem přišel pro radu. Ocelové bych už dávno měl.. Třeba ty Oris TT1 v titanu už nejsou a podle prodejce se jednalo o limitovanou edici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...