Přejít na obsah

Casio G-Shock GW-M5610-1ER - Názory


quattroRS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když u upustíš od rádia a soláru, můžeš si do práce pořídit nějaké levné digi s desetiletou baterií za pár stovek. Například W-800, W-96, nebo třeba i F-91, F-59 atd.

Za tu cenu ti nevadí, když je za nějakou dobu odboucháš a pořídíš zase nové.

Jinak s GWM 5610 absolutní spokojenost.

Hledám nějaké hodinky do práce. Pohybuji se v prašném prostředí a proto potřebuji odolné. Chci rádiem řízené a solární nabíjení. Nejlépe vychází v poměru cena/výkon m5610. Ještě než je objednám, tak se chci ujistit, zda jsem něco nepřehlédl a vybral správně. Nejvíc se bojím toho gumového pásku a jak se bude chovat v prašném prostředí. Neexistují nějaké celokovové jako staré klasické digi se solárem a radiem řízené? Mohou být i ana/digi. Upřednostňuji jen nerez ocel, nebo "čistý" nenabarvený plast. Pot je strašně agresivní a pak to vypadá hnusně. Děkuji za veškeré rady a zkušenosti s M5610.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když u upustíš od rádia a soláru, můžeš si do práce pořídit nějaké levné digi s desetiletou baterií za pár stovek. Například W-800, W-96, nebo třeba i F-91, F-59 atd.

Za tu cenu ti nevadí, když je za nějakou dobu odboucháš a pořídíš zase nové.

Jinak s GWM 5610 absolutní spokojenost.

 

To ano, jen opravím, že ani F91W, ani W59 rozhodně nemají desetiletou baterii, ale pouze sedmiletou CR 2016.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio w800g jsou asi hodinky, ktere bych si vybral z výše uvedené nabídky. Kdysi jsem měl celokovové a tydeni ritual serizeni byl ok. Jenže doba pokročila a proč nevyužit nové možnosti. Jen mám strach, protože mám rádiem budík, který se seřizuje na principu náhodných vybuchu sluneční erupce.. Posunou se vzdy o 1 hod. dopredu. Proč? Od té doby si vždy řídím dva budíky. Sr. Píšu z mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

neviem ci uz to tu niekde bolo, nenasiel som.

secret features of G-Shock

https://www.60clicks.com/casio-g-shock-secret-hidden-features/

Nevím, jestli to tu bylo, ale je to parádní. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové zeptám se u odborníků:

Rozdíl mezi modely GW 5000 / 5610 / 5600 je prosím jaký.

Vychází mi jako nejlepčí jsou "5000" se šroubovacím dnem, ale to mi nedělá takový cenový rozdíl. ( cca 300$ oproti 160-170$)

Určitě už o tom tady bylo psáno mraky, ale pro tupce prosím znovu. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych ten honosný umělý diamand uvedl na pravou míru - DLC, povrchovka na úrovni ostatních povrchovek, viz: http://www.liss.cz/files/KatalogPovlaku2016CZ_WEB.PDF

Jak psali kluci nade mnou. Ale DW mají trochu jiné ovládání a funkce. 5610 byly pro mě nejpohodlnější na ruce z řady 5XXX, dw má jakoby delší lug to lug díky použitému řemenu.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tak jsem si pořídil z FB tento starší kousek GW-M5610-1ER. Je to náhrada 5600. Chtěl jsem zkusit solár a hlavně to rádio. Trošku opruz nastavení. Přiložený CZ návod tradiční výcuc o ničem. Ale nakonec jsem to asi nastavil dobře. Mám jen čtyři otázky.

1. Letní a zimní čas to z toho RC nějak samo pozná nebo se to ručně přehazuje - vím, že to tam jaski jde nastavit.

2. Seřizuje se to jen jednou za den automaticky?

3. Jak dlouho by asi měla vydržet ta baterie - jakože ne ve tmě, ale celková životnost

4. Co znamená ikona PS a DST?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...