Přejít na obsah

rolex 16570 servis


domkac

Doporučené příspěvky

A proč to chceš proboha otevírat? Jinak klasika - Carollinum a Bechyně...

U bechyne boli dnes a nechcú mi ich "len" otovoriť bez toho aby ich servisovali....čo chápem ide im o obchod. Je asi málo pravdepodobné, že má niekto originál tool?

Upraveno uživatelem domkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem tu ještě neviděl, ale jestli se cejtíš na to hrabat se v rolbách, klobouk dolů. Jinak ten bazmek se dá normálně koupit, ale to asi víš. 

a môžem poprosiť nejaký link kde to aj reálne majú....na ebay toho je veľa ale skôr nedôvera lebo to vyzerá ako by to robil môj syn /myslím tie neoriginál/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.watch-tool.de/html/rlx_special.php

 

Koukni sem, mají tam toho hafo. Já tam koupil takový ty kleště na sundání tahu a v pohodě, pak nějaký suprlevný šroubováčky, ale to je šmejd a když jsem chtěl zkrátit tah, tak jsem v podstatě všechny zlomil:-D. Ceny netuším zda ok nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.watch-tool.de/html/rlx_special.php

 

Koukni sem, mají tam toho hafo. Já tam koupil takový ty kleště na sundání tahu a v pohodě, pak nějaký suprlevný šroubováčky, ale to je šmejd a když jsem chtěl zkrátit tah, tak jsem v podstatě všechny zlomil:-D. Ceny netuším zda ok nebo ne

ďakujem Ti pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaskoč do hodinářství za Majzlíkem nebo Království hodin a tam to umí. Já Rolexy taky běžně otevírám, když jsem potřeboval strojek nafotit nebo něco kontrolovat, vyčistit apod. Samozřejmě kup Bergeon 5537 (žádný tomu podobný čínský šmejd) a já s úspěchem používám k otevírání TOTO, je to super a otevře to 100 let fest zatažený hodinky.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...