Přejít na obsah

Doporučte servis Tag Heuer


Doporučené příspěvky

Přátelé,

 

6-ti letá Monaca mé paní musí na první servis

- dělají skoro minutu denně do mínusu

- korunka začala jít "dost ztěžka"

- přeleštění/refresh pouzdra by jim také velmi prospěl

 

Kam nejlépe (kvalita/cena/rychlost) v Praze, či s rozumným dojezdem?

Máte, prosím, osobní zkušenost a doporučení?

 

...děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posli je valisovi, cena bude gut, ale rychlost bude pomalejsi :)

Souhlas, realne pocitej s cca 5-6 mesici, kdyz to pujde dobre, je stabilne zavalenej. Byl jsem u Jirky minulej tyden...

 

Nebo to dones v Pze k AD a oni to poslou do Brna k Hanakovi, coz je ofiko servis pro CR. To bude rychlejsi a taky teda drazsi... Muzes si tu precist na nej recenze. Za me mam jen dobry zkusenosti - delal mi jedny Carrery - lesteni a strojek, vsecko v pohode. V unoru mi steloval Becka navi01 a ty se povedly fest - od zmeny na letni cas delaji celkove +1s. Pokud si pamatuju, mas modry monaca, cena u Hanaka je kolem 15t za kompletku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj, otevírám nové vlákno a chtěl bych se zeptat na servis u Tag Heuer Carrera Heuer 01. Uvažuju o jejich koupi jako použité a čeho se vyvarovat a kolik mě bude stát případný servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, přidávám se s dotazem, mé postarší TAGy budou potřebovat poladit, dát dokupy tah, hlavně je i špatná korunka, není možné ji dotáhnout, vidím to na výměnu.

Carollinum beru jako krajní variantu, Altman už v Praze nefunguje, nevím tedy, jestli zkoušet některé zdejší hodináře, tedy že budou moct sehnat náhradní díly.

Příští týden zkusím obvolat, teď jsem neměl přes den skoro vůbec čas, ale aspoň na ně budu připravený... :) Díky moc za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rorda napsal:

Ahoj, přidávám se s dotazem, mé postarší TAGy budou potřebovat poladit, dát dokupy tah, hlavně je i špatná korunka, není možné ji dotáhnout, vidím to na výměnu.

Carollinum beru jako krajní variantu, Altman už v Praze nefunguje, nevím tedy, jestli zkoušet některé zdejší hodináře, tedy že budou moct sehnat náhradní díly.

Příští týden zkusím obvolat, teď jsem neměl přes den skoro vůbec čas, ale aspoň na ně budu připravený... :) Díky moc za tipy.

Určitě zkus pro začátek Pražské hodinářství ;) Nejhůř ti řeknou, že díly sehnat nedokážou B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2020 v 21:37, Lookyn napsal:

Určitě zkus pro začátek Pražské hodinářství ;) Nejhůř ti řeknou, že díly sehnat nedokážou B)

Upřímně jsem doufal, že se ozve majitel TAGů a řekne, že je nechal servisovat tam a tam, díly bez problémů sehnali, přece jen se za ta léta situace dost změnila. I tak ale děkuji za reakci, už je to na dobré cestě...

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carrery jsem nechal dělat u Hanáka, byly nošeny intenzivně asi 7 let, pak si hrál mladej s korunkou a přestalo přeskakovat datum, luneta byla jak od subu tak dali novou, udělali komplet strojek, vyleštili tah a 12k. Mám k ním trochu citovou vazbu tak jsem to tenkrát neřešil a s práci jsem byl velmi spokojen. Vrátili mi nové hodinky a byly to hodně jeté hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, rorda napsal:

Upřímně jsem doufal, že se ozve majitel TAGů a řekne, že je nechal servisovat tam a tam, díly bez problémů sehnali, přece jen se za ta léta situace dost změnila. I tak ale děkuji za reakci, už je to na dobré cestě...

Chápu, osobně jsem cca rok nebo dva zpátky servisoval Grand Carrery u Hanáka, měnila se korunka i s krčkem, dělal se částečný servis... stálo to tuším 6-7k a po necelém roce přestalo datum sedět v okénku a hodinky se začaly zastavovat... Kontaktoval jsem servis, popsal problém, udělal video atd. a bylo mi řečeno, že se na to nejspíš nebude záruka na provedený servis vztahovat, že to bude chtít celkový servis, který ale zaplatím... Tak sem si o tom pomyslel svoje, kontaktoval Pražské hodinářství a celkový servis nechal udělat tam za zlomek ceny autorizovaného servisu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V Carollinu základní servis - rozebrání a vyčištění 8700CZK. Vím, že kdo si pořizuje opici musí mít na banány, ale to mi přijde trochu moc. Někdo nějaký tip na servis kam dává svoje TH a je spokojen?

Jak pise Frantik, servis chrona za 8700 u AD me prijde cajk.
Ja nechal loni servisovat TH Monza a vyslo me to na skoro 17k. Byl v nich totiz strojek el primero od Zenith, jedinej ofiko servis na tohle je u nas Hanak a stejne to posilali do Svycarska a pak jeste na termaly do Madarska :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...