Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Nemuzu si pomoct, Tano Mozna nazivo to vypada fajne, ale na fotkach to hodinky pro me zabiji...

To beru :) , na tah uz nepujdou. Jsem trosku jinej a kdo me zna, tak vi :) . Az treba se jednou potkame, tak hodime rec ;) . Vazim si ale opozicniho-slusneho nazoru, hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Praha :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

1 na pivecku :)

post-30673-0-01987900-1469893386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný tano. ..už je mám pár tydnů ve vrtiči...musím to napravit...

Diky, to Ty jsi byl ispiraci ke koupi a musim konstatovat, ze nelituji. Jsou to krasne hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake destive mobilovky

post-30673-0-60835100-1469955693_thumb.jpg

post-30673-0-28192000-1469955729_thumb.jpg

post-30673-0-07357100-1469955761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Dave, uz nejakou dobu. Jinak ty negativni veci co pisal clen Dufi musim potvrdit. Na druhou stranu jsou pro me carokrasne a presnost je fakt pecka. Max. +2 vteriny za den. Hodne me dostaly a ta modra se mi moc libi, je to chameleon. Vyborne sedi na me ruce, vyska je prijemna a Ty vis, ze vysku resim.

 

Edit: kde jsi je bral? Ja v Helveti + 3 roky zaruka, jako bonus.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu mít od kamaráda jeho zachovalá Suma bez "Xka" :) . Můžu se zeptat na kolik přišly přes Helveti s tou prodlouženou zárukou?

 

Jinak ty modré jsou fakt pěkné a ty nedostatky popravdě neřeším, přijdou mi pohodlnější než SKX779, tedy stará Monstra. Přesnost, kterou uvádíš je tedy parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já budu mít od kamaráda jeho zachovalá Suma bez "Xka" :) . Můžu se zeptat na kolik přišly přes Helveti s tou prodlouženou zárukou?

 

Jinak ty modré jsou fakt pěkné a ty nedostatky popravdě neřeším, přijdou mi pohodlnější než SKX779, tedy stará Monstra. Přesnost, kterou uvádíš je tedy parádní.

Necelych 16 papouchu, Monstra jsou jina to je fakt. Hlavne je super, ze jsem je mohl koupit v kamennem obchode a se zarukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, to je dost, ale jsou to hezké hodinky. Co ta guma, kluci řešili experimenty s oranžovou, na kterou jsi zatížený, bude tedy nějaká guma? Ideálně oranžová?

Jako je to dost, ale vzhledem, ze neprodavam tak mi to tak netrapi.

Jak pise Vraby, ty Orienty 300 jsem moc chtel a to uz dlouho, to dobre vis :) ale ta vyska ta vyska. Pod mikinou boule co ta taha. To uz jsem zazil u Casio G. Guma tam bude na pytel asi Dave.

 

Bez X urco lepsi to je fakt.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide ty jsi neměl ještě Suma? Já už troje. Černé,modré a mm mod. Nejsou špatné,ale časem nuda. Ze Sumo jsem šel na Orient Saturation a ty mám do teď.

Jo a když Seiko tak bez X souhlas.

Ne-e, já je ještě neměl ... trošku jsem je přeskočil rovnou k MM300. Ale rád bych něco na denní nošení a vzhledem k velikosti, je pro mne Sumo ideální volba, nehledě na to, že perfektně sednou na ruce, ale to asi oba víte, pokud jste je měli/máte. Takže proto jsem se odhodlal k nákupu :) .

 

Jako je to dost, ale vzhledem, ze neprodavam tak mi to tak netrapi.

Jak pise Vraby, ty Orienty 300 jsem moc chtel a to uz dlouho, to dobre vis :) ale ta vyska ta vyska. Pod mikinou boule co ta taha. To uz jsem zazil u Casio G. Guma tam bude na pytel asi Dave.

 

Bez X urco lepsi to je fakt.

Jo, to chápu, navíc máš k tomu kopec záruky, kdyby náhodou. Jinak ta guma právě nevypadá vůbec zle, tedy ta oranž, co tu postoval tuším Honza, doléhá k pouzdru a přijde mi to zajímavé v kombinaci s tou modrou. Na druhou stranu, všude jsem četl, že nejlepší jsou stejně na náramku a ten jim sedne, to je fakt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to musim nastudovat, asi jsem to tady nekde videl. Oranz by mi nevadila, ale vzhledem ze uz 1 mam, bral bych modrou. Trefit ten odstin bude asi hodne tezke... nevim.

Vlastne bych potreboval tak 1-2 hodinky a jsem plne spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro upřesnění opravuji, postoval to Vintage, ne Honza. 

 

Je to příspěvek *33 na předchozí stránce, odkaz zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/95827-seiko-sumo/?p=1722155

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, uvidime pozdeji. Zatim jen tah :) . Jeste Dave, mel jsi pravdu, velikosti jsem bal zbytecne.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...