Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Hezky Radik gratuluji!! Modra je super ;) , kde jsi je bral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano, dufi, díky, díky :) Šel jsem do Helveti na jistotu. Nejdřív jsem koukal po modrejch želvách, ale pak jsem si řekl, že by to byl jen druhej 4R36 k monstrům a k čemu to... Tak jsem si řekl, že se vrátím a sbírce dodám na různorodosti s 6R15. A ta rezerva chodu co píšeš zní hodně zajímavě. Taky to budu muset změřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra volba Helveti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratulace, mám je v merku, ale bojim se, že mi bude chybět day date. Už jsem je jednou měl, ale jetý, šel bych do novejch Xek. Ale jak jsem začal se Seikem víc a víc, day date využívám nejvíc, tak jsem na vážkách.

Day date mam take rad, to je fakt. Ale da se to ozelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Day date mam take rad, to je fakt. Ale da se to ozelit.

Tano, Ty jsi tu snad nonstop :) nezapomeň že tam venku je život, tady ne, já na to málem zapomněl, ale už jsem se vzpamatoval a už ani nic nepíšu. Suma mě berou, šel bych do černejch, ale taky váhám, jestli si nepořídit celou komplet sbírku želv, každej měsíc jedny. Jsou suprový a bavilo by mě se na ně dívat, pořídil bych jim pěkný terárium :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, Ty jsi tu snad nonstop :) nezapomeň že tam venku je život, tady ne, já na to málem zapomněl, ale už jsem se vzpamatoval a už ani nic nepíšu. Suma mě berou, šel bych do černejch, ale taky váhám, jestli si nepořídit celou komplet sbírku želv, každej měsíc jedny. Jsou suprový a bavilo by mě se na ně dívat, pořídil bych jim pěkný terárium :)

V noci chrnim :) woe. Ty zelvy nemaji chybu, nemas jednoduche rozhodovani :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Wao Dave, super!!! Velka gratulacka, sedi Ti dobre. Kde jsi je bral nakonec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové. 

 

Tano: Pavle, kupoval jsem je přes kamaráda, ale dlouze jsme to ladili, protože jsme oba puntičkáři :)

 

villain83: Jasně, je to o preferenci. Já to měl podobně, když jsem se rozhodoval zda vzít definitivně černá nebo oranžová Monstra, nakonec jsem vzal černá. Tady je to podobné, ale nakonec vyhrála varinata "blue", mám k nim i náhradní lunetu a safír, ale zatím do toho nechci vrtat a nechám hardlex i aktuální lunetu. 

 

Co dodat, sedí perfektně, velmi mi to připomíná Breitling Chronomat (na ruce fakt paráda), lumi = lampa a to mám moc rád, náramek je parádní, absence Xka mi vyhovuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ta černá je taky dobrá ... ale oranžový bych nevzal určitě, ty mě vůbec neoslovily.

Cerne ja ne, mam dvoje kukacky cerne a uz ani boha :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Cerne ja ne, mam dvoje kukacky cerne a uz ani boha :) .

já to mám zase navopak .... barevný hodinky mě obecně serou páč mě ty barvičky brzy přestanou bavit ..... sumo jsem měl ve všech barvách a černá mi na nich tedy přijde přirozeně (jokože vod přirození) nejlepší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...