Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

 

Osobně mi na Sumo sponě vadí, že se přetáčí a ta extenze je vždycky zlomená kolem zápěstí. A celá spona je docela dost dlouhá.

Nevím, ale buď máš jinou sponu, nebo máš divné zápěstí, nebo ji máš prostě na špatném místě. Zkoušels ubrat dílek na jedné straně a přidat na druhé tak, abys tu sponu dostal na místo, kde se kroutit a lámat nebude...? Kolik cm máš obvod ruky?

Ukaž foto zespod ruky.

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale buď máš jinou sponu, nebo máš divné zápěstí, nebo ji máš prostě na špatném místě. Zkoušels ubrat dílek na jedné straně a přidat na druhé tak, abys tu sponu dostal na místo, kde se kroutit a lámat nebude...? Kolik cm máš obvod ruky?

Ukaž foto zespod ruky.

 

tak já už žádné hodinky s touhle sponou nemám, naštěstí :)

ale zápěstí cca 16cm, takže když jsem sponu umístil aby nebyla zlomená, tak na druhé straně přečnívala zápěstí. Štvalo mě to i na titanových SBDN001, spona je tam úplně stejná. A bylo to stejné na nových želvách, na Sumo, prostě všude. Ale to je můj boj, raději vyšší a hlavně kratší sponu z MM300 než tuhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by bylo dobré mít trochu soudnosti. Máš zápěstí 16 cm a stěžuješ si, že jsou ti spony, primárně určené na větší zápěstí, veliké? To ale není chyba těch spon, jak to tady podáváš, ale chyba malého zápěstí. Pokud nemáš lovečák, tak to pro tebe prostě určeno není!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pardon, já jen napsal, že MM300 spona je lepší než ta na Sumo. A jelikož jsou obě 18mm, tak není nic jednoduššího než je vyměnit. 

Krom toho ta spona je i na 38mm hodinkách, tedy ne úplně na velká zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by bylo dobré mít trochu soudnosti. Máš zápěstí 16 cm a stěžuješ si, že jsou ti spony, primárně určené na větší zápěstí, veliké? To ale není chyba těch spon, jak to tady podáváš, ale chyba malého zápěstí. Pokud nemáš lovečák, tak to pro tebe prostě určeno není!

To bych odporoval. Spona na Sumách je naprosto stejná jako mají třeba Monstra, solární divery a jiné, které nejsou tak úplně určené pro velkou ruku (ikdyž těžko říct, podle čeho se to dá poznat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jde Ti prioritně o sponu s extenzí a signací Seiko? Mně vadilo na sponě u Sum jen to, že je plechová a tak jsem ve StrapCode objednal "plnotučnou" sponu, ale bez extenze a signace se 4 dírkovou regulací asi za 700kč a velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...