Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Já jsem si žadného rozdílu v luminiscenci nevsimnul, ale zásadní rozdíl je u modrých v odstínu cifru a lunety. Ty s X na cifru jsou tmavší. Když mi přišly, tak to bylo vidět na první pohled a nemusel jsem je mít s těmi starými vedle sebe pro srovnání. Je to dost velký rozdíl, že to poznám i já. Chtěl jsem to i nafotit, ale vzhledem k tomu, že nemám k dispozici lepší foťák než na mobilu, tak to nemá asi moc cenu.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja jo. Modry Sumo, safir s modrym AR od Harolda. Myslim, ze jim to pomohlo. Potom je na mne vydyndal kamarad, tak je ma on. Ja jsem to vydrzel tyden a objednal si tenkrat novy Suma i safir. Suma mam, safir lezi v supliku, nejak jsem se k vymene nedokopal... ale uz dva nebo tri roky se k tomu chystam. ;)

 

EDIT: Pokud si pamatuju, Suma se safirem tady jednu dobu byly celkem bezna zalezitost. Cimz chci rict, ze jich tady bude urcite dost. Hodinek i zkusenosti.

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mi dej tak dva roky, ja to vymenim... takze ne, neprodavam. Da se koupit u Harolda (yobokies). Safir na Suma ma tady: http://photobucket.com/gallery/user/yobokies/media/bWVkaWFJZDoxMTMyNDg5NA==/?ref=1. Uz si nepamatuju cenu, tak cca 60 USD? Napis mu email, typ hodinek a on se uz ozve. E-mail na Harolda je yobokies (zavinac) yahoo.com.hk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pavel K.: při tomto úhlu člověk vůbec nemá šanci zjistit, zda mas černá nebo modrá...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Někdy jsou jak chameleon :)

post-7078-0-94361200-1516706305_thumb.jpg

Ale jinak jsou černý.

Upraveno uživatelem Pavel K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...