Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

pool1975: dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suma mam a hrozne jsem chtel MM300. Ale nazivo mne MM300 zklamaly, nejak tam nevidim duvod proc cvakat 25t navic. O level lepsi strojek jo ale ze by me 6R15 nejak urazela to ne, ta 50h rezerva je super. Potapky od seika musim mit ale ted nejak nevim kam vys. Shoguny zkusim priste to by mohlo jit ale tahy z homokovu mi moc nevoni. Tak nevim, byt ty suma o 20% mensi tak to je asi definitiva.

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak já osobně, ten rozdíl u MM300 a sumo viděl hned na první pohled ve zpracování. Např. ty leštěné plochy. Kde u sumo jsem měl ty leštěné "trojúhelníčky" vedle lunety, každý jinak velký. Na této fotce by to mělo jít myslím trochu vidět. Jinak nezpochybňuji to, že jsou to skvělé hodinky a za tu cenu jen těžko budou hledat konkurenci.

post-21215-0-14861300-1496211370_thumb.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je k sehnani :) no podle me je na vine spatna cenova politika Seika. Za ty prachy co stoji, a za to co nabizi zelvy nebo suma tezko hledam duvod pro MM300. Zkusil jsem vsechno co jsi menoval + tunaci rodinu a jedine co mi dava smysl vys jsou landmastery. Ale na to zas nemam koule 174ccec12f5514b806a5d2794df6a0d8.jpg

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je k sehnani :) no podle me je na vine spatna cenova politika Seika. Za ty prachy co stoji, a za to co nabizi zelvy nebo suma tezko hledam duvod pro MM300. Zkusil jsem vsechno co jsi jmenoval + tunaci rodinu a jedine co mi dava smysl vys jsou landmastery s SD. Ale na to zas nemam koule ze. 174ccec12f5514b806a5d2794df6a0d8.jpg

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak já osobně, ten rozdíl u MM300 a sumo viděl hned na první pohled ve zpracování. Např. ty leštěné plochy. Kde u sumo jsem měl ty leštěné "trojúhelníčky" vedle lunety, každý jinak velký. Na této fotce by to mělo jít myslím trochu vidět. Jinak nezpochybňuji to, že jsou to skvělé hodinky a za tu cenu jen těžko budou hledat konkurenci.

shewcza, fotky chválím. Nemyslím si ale, že by Seiko mělo v této kategorii takové diletantské chyby. Vzhledem k tomu, že jsou hodinky trochu nakloněné a trojúhelníčky směřuji k tahu. tak bych řekl, že je to zkreslené. Já se šel schválně podívat a ten problém tam není. Tak ti nevím, těla hodinek jsou dělaná jistě na automatech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošel jsem si jistou cestou, začal u Seiko, prošel různými modely a pak se od Seika nějak vzdálil, abych se nyní po dvou letech vrátil  a pořídil Suma.

Nabídce ve zdejším prodejním vlákně nešlo odolat. Už dlouho jsem se tak netěšil na "nový" hodinky. Okamžitě jsem objednal ze Strapcode nový tah (to je taková moje úchylka, nikdy nenosím hodinky na něčem co už měl někdo přede mnou na ruce).

Snad konečně najdu ty jediný správný potápky za rozumnou cenu (citace Top Gear) :))

Fotky budou následovat....(držím české poště palce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sváťo, tady to jde myslím trochu vidět a myslím, že u dvanáctky (na horní straně u nožiček) to bylo horší. Jiný fotky bohužel nemám.

 

Nechci v žádném případě tyto hodinky snižovat! Jsou to skvělé hodinky a za tu cenu?

post-21215-0-60208900-1517996141_thumb.jpg

post-21215-0-87275000-1517996152_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sváťo, tady to jde myslím trochu vidět a myslím, že u dvanáctky (na horní straně u nožiček) to bylo horší. Jiný fotky bohužel nemám.

 

Nechci v žádném případě tyto hodinky snižovat! Jsou to skvělé hodinky a za tu cenu?

shewcza, musím přiznat, že to na té fotce vidím! Tak s tím jsem se opravdu nesetkal u žádných svých hodinek. Tak jsem vzal digitální posuvné měřítko a šel měřit, zhluboka jsem si vydechl nemám to tam. Zřejmě u tvých to způsobila nějaká výší moc. Asi by se u mě taky dlouho neohřály, někomu bych je dal. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes před chvílí dorazily a jsou parádní. Příjemné překvapení. Dokonce i na ty gume. Asi budu potřebovat ještě černou variantu.

Ten safír s AR a keramická luneta dělají svoje. Ty už z ruky dlouho nedám

 

Sakra, je normální, že začínám litovat, že jsem je prodal? :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...