Přejít na obsah

Seiko Sumo


dufi

Doporučené příspěvky

Cestou do samosky

post-30673-0-28291100-1521293353_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové omlouvám se, za hloupý dotaz a navíc v nepatricnem vlákně. V hodinářství, kam normálně chodím, je nový hodinář a nechce se mu měnit vlozka lunety u mých SBDC003. Lze to zvládnout doma? Je někde postup jak na to? Něco jsem viděl na YouTube, normálně to tam páčí nožem. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84561-seiko-skx-007009/?p=1490050

 

jsem dával návod na výměnu vložky u SKX00X. Postup je úplně stejný, tak snad ti to pomůže...

Super návod. Už to nejsou žádný leštěnky, tak se toho nebudu bát a zkusím to.

Jinak ten novej hodinář asi jen mění baterky. Čuměl na mě jak z jara, když sem mu tam donesl tu keramickou vložku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za typ, smím li se ptát?

 

Já už jsem saturován těmito třemi kousky, ještě dát dvě keramický vložky lunety.

Zkoušel jsem sundat lunetu dle návodu na SKX, ale u těchto mi to nějak nejde. Nechám to na hodináři, pokud najdu nějakého ochotného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobříšská, Praha 5

post-30673-0-90091900-1521977312_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocnice Na Bulovce, kominy je treba vycistit :D

post-30673-0-59841800-1522090675_thumb.jpg

Bordel tam maji paradni....

post-30673-0-73151300-1522090759_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Samuraje byly v roce 2012 moje prvni hodinky... Ale Suma jsem vyzkousel az ted a musim rict ze jsem unesenej! Za ty prachy fakt skvely potapky, jediny co me sere je fakt, ze vlozka lunety presne nelicuje, ale to je holt klasickej neduh.

 

post-19795-0-79024700-1523549411_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samuraje byly v roce 2012 moje prvni hodinky... Ale Suma jsem vyzkousel az ted a musim rict ze jsem unesenej! Za ty prachy fakt skvely potapky, jediny co me sere je fakt, ze vlozka lunety presne nelicuje, ale to je holt klasickej neduh.

 

sundat lunetu, odlepit vložku a nalepit jí zase zpátky správně není zase taková operace. Když tě to tak štve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...