Jump to content

Seiko Sumo

Recommended Posts

Tahle verze je stejně nejhezčí. Mám pocit, že všechny ty Padi limitky se musí díky těm barvičkám strašně rychle okoukat. Mám na nich safír s modrým AR a asi bych neměnil, modrá je krásná, nevtíravá a zároveň i veselá a elegantní. Takže tano, za mne, vůbec nelituj, že nemáš Padi, tyhle se Ti neomrzí.

edit: nějak se mi při citaci nenahrál obrázek

Take me to napadlo, jednou na srazu jsem zkousel pepsi, ale nebylo to Seiko podotykam. Vzdy jsem se moc tesil az je budu moci vyzkouset ale jiskra neprezkocila. Byl jsem sam ze sve reakce velmi zaskocen. Nechapal jsem, proc....

Znacku jmenovat nebudu, ale asi tusis..

Jsem stastny, ze mam Sumo-modra, dlouho jsem po nich touzil. :)

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Suma mám cca měsíc a můžu trochu hodnotit, celou dobu až na menší vyjímky na ruce....nosí se perfektně, přesnost výborná .... + 3s za 24 hodin, docela dobře vypadaj a nectnosti ve zpracování jsem jim

Moje Suma a manželčiny Wengery při "courání" kolem Berounce...  

Po velmi dlouhém čekání jsem se konečně dočkal  ... a musím říct, že jsou super!

Take me to napadlo, jednou na srazu jsem zkousel pepsi, ale nebylo to Seiko podotykam. Vzdy jsem se moc tesil az je budu moci vyzkouset ale jiskra neprezkocila. Byl jsem sam ze sve reakce velmi zaskocen. Nechapal jsem, proc....

Znacku jmenovat nebudu, ale asi tusis..

Jsem stastny, ze mam Sumo-modra, dlouho jsem po nich touzil. :)

Taky nechápu, co na těch pepsi lidi mají :lol2:

post-27504-0-00329200-1486503778_thumb.jpg

Modrý Suma jsou za poslední měsíce moje nejoblíbenější a nejnošenějsí hodinky, koupil jsem i PADI Želvy a nenosil, jen se usadili ve vrtiči..jsou to krásný hodinky, ale Suma z ruky nedostali..dnes jsem je jako nový poslal do světa, ať dělají radost..

DavidLC: Dave, ja pisal, ze to nebylo Seiko!! ;)

Dufi: Ty zijes? Aby jsi nelitoval, tech Sumo :( ja neprodam :) ani boha

tano: tak som pisal do helveti.cz a odpisali mi, ze Suma uz nedokazu objednat nakolko je to spojene s rizikom nezabezpecenia pripadneho servisu..

Odoslané z môjho iPhone 7 Plus cez Tapatalk

Dufi: Ty zijes? Aby jsi nelitoval, tech Sumo :( ja neprodam :) ani boha

Ahoj Tano, to víš že žiju a sleduju to tu i nadále... :) ..jinak jsem prodal Padi Želvy :rolleyes:  - Sumo nosím nejvíce ze všech hodinek a zůstanou doma !!!!

Měj se!

tano: tak som pisal do helveti.cz a odpisali mi, ze Suma uz nedokazu objednat nakolko je to spojene s rizikom nezabezpecenia pripadneho servisu..

Odoslané z môjho iPhone 7 Plus cez Tapatalk

Napis SZ primo Jiří Štencek, ten to tam sefuje a me vysel vstric ;)

Ahoj Tano, to víš že žiju a sleduju to tu i nadále... :) ..jinak jsem prodal Padi Želvy :rolleyes: - Sumo nosím nejvíce ze všech hodinek a zůstanou doma !!!!

Měj se!

Tak super, ja myslel, ze uz tady snad nejsi :(

Dobre jsi udelal se Sumo :clap: cusik.

Navzdy verni az za hrob :giljotiini:

post-30673-0-97807200-1486565963_thumb.jpg

Edited by tano

ja sa tomu vôbec nečudujem :)

Nechces se pripojit i Ty?

Nechces se pripojit i Ty?

tano: :frusty: možno ma to neminie, len trošku sa bojím od veľkosti, niekde to budem musieť vyskúšať ... (modré mi ešte chýbajú)

Edited by AKUC

AKUC: a u Vas mas moznost si je vyzkouset?

Hele ja to mam take tak, cekal jsem dlouho, chodil na srazy a nikdo neprinesl modre na tahu.

Az jednou na Seiko srazu se postestilo a vedel jsem, tak tohle je ono! Hodinky bez vyzkouseni? Nikdy ;)

no keď pôjdem smerom na Prahu tak ti dám vedieť ... :mobile:

Jasny ;)

Tak jsem to nevzdrzel a na ceste jsou ty modre Padi Suma... Nakonec na me vysel kousek s cislem 004... Jsem zvedavy na ty krvave rucky zblizka.. :-)

Jsem zvědavý kolik se jich na fóru nakonec sejde :)