Přejít na obsah

CORUM Admiral´s Cup Legend


Doporučené příspěvky

Myslím, že toto si opravdu zaslouží velkou gratulaci a rozhodně ne nějaké protivenství. Parádní, velice originální kousek, který tu zase trošku rozboural zajetý "stereotyp". Já velice chválím především tu odvahu jít do něčeho jiného, je to paráda a hodinky se povedly, takže samozřejmě gratulace i k hodinkám jako takovým, jsou to opravdu fajnovky a byť jsou tvarem netradiční, tak se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem velmi pekne za povzbudive reakcie...fotky budem postupne pridavat.

Rad by som zareagoval na niektore poznamky a otazky:

TO DAEMONULTIMATE: kaliber, ktory pouziva tentomodel je skutocne modifikovana ETA 2895 (co je na nej okrem rotoru modifikovane skutocne netusim - ak by niekto z vas vedel, tak budem velmi rad a priucim sa. Doposial ma termin modifikovana ETA nadvihoval zo stolicky - nie vsak kvoli pohrdaniu, ale kvoli mojej neznalost

TO PEOPLE: nebudem reagovat, na to mam z hodiniek velku radost

 

Pridavam foto detailu ciferniku

post-25395-0-59274800-1462267775_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hohoho.

Super a gratulacia za paradnicke hodiny a odvahu ist trochu mimo prud. Mne sa vzdy pacil ich model Deep Hull, no uplne mimo fin.limit.

Takze...opatruj ich :-)..Nie je to priamy utok na prvu signalnu ale taka laska na druhy pohlad.

..presne ako hovoris....az ked sa k hodinkam vraciam, tym viac sa mi pacia a nachadzam v nich coraz viac detailov a prepracovanost

 

Deep Hull su perfektne....na mna bohuzial priliz velke - mat na to ruku, tak by som do nich isiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Krasny gratulace ;) 

Pripomelo mi to,jeste za casu kdyz jsem hodinky nemel, tak jsem koukal jinym po rukach co nosi a jedny se mi desne libili, Samozrejme slo o Corum admirals cup,jen 48mm, Ted vim, ze by na mne byly stejne velke, ale tak mne nadchli, ze jsem hned googlil, ale zklamani bylo velke kdyz jsem vygooglil cenu :D :D Je to par let, uplne jsem na ne zapomel,ale ted jsem hned vedel ze to bude parada a je :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...