Jump to content

SINN 556 Anniversary

Z.
 Share

Recommended Posts

Sehr gut, ale líbí se mi mnohem víc na tom pětičlánkovým (příplatkovým) tahu, tomuto dvoučlánkovému furt nemůžu přijít na chuť. 

Díky Zdeňku za srovnávačku, samotný aniv. se mi docela líbí jako levnější OP, ale těžiště úspěchu 556i vidím v esenci pilot stylu, matový ručky, datum jako bonus.

Takhle to možná myslel i hasňa, snad.

:)

Co ta spona? Prý je to slabina hodinek.

Spona u dvoučlánkového náramku je klasická, plechová - nijak nevybočuje z celkového zpracování. Skrytá spona u pětičlánkového náramku je samozřejmě lepší nebo alespoň pro mne pohodlnější. 

• 1 month later...

Byl jsem si je vyzkoušet a na mou ruku ideální. Obvod zápěstí mám cca 18 cm. Zpracování pouzdra perfektní, čistý design, 20 bar. Pěkné univerzálky a dost se rozmýšlím, jestli je vzít. Jen mě zklamal ten dvoučlánkový kovový náramek, hlavně spona. Máte někdo zkušenosti s tím pětičlánkovým, viz obr.

post-35786-0-05157600-1466669875_thumb.jpg

Fotka vypůjčená z chrono24.com

• 2 weeks later...

Byl jsem si je vyzkoušet a na mou ruku ideální. Obvod zápěstí mám cca 18 cm. Zpracování pouzdra perfektní, čistý design, 20 bar. Pěkné univerzálky a dost se rozmýšlím, jestli je vzít. Jen mě zklamal ten dvoučlánkový kovový náramek, hlavně spona. Máte někdo zkušenosti s tím pětičlánkovým, viz obr.

attachicon.gifsinn5x.jpg

Fotka vypůjčená z chrono24.com

aky je rozdiel medzi 2-clankovym a 5-clankovym z hladiska kvality?

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...