Přejít na obsah

vyber spolecenskych hodinek


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, pres pul roku ctu toto forum a celkem me zacaly hodinky fascinovat. Vzdy me zajimaly, uz jako maleho kluka, ale posledni dobou je to "horsi a horsi":-).

Nyni mam jedny Longines Hydroconquest automaty,modry cifernik, jsou krasne, ale hodi se tak k riflim, ktere ale zase nosim casto.

Potreboval bych prosim poradit spolecenske hodinky - sako, kosile, neformalni slusny odev. Hledam, procitam a vybral sem si tyto kandidaty. Muzete se mi k tomu vyjadrit?

Horni limit je tak 60-80k. diky

 

post-40349-1462717776,86.jpgpost-40349-1462717785.jpgpost-40349-1462717792,76.jpgpost-40349-1462717799,76.jpgpost-40349-1462717805,68.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný výběr. Ty FC jsou teď v inzerci za pěknou cenu, tam bys celkem ušetřil. U FC a Longines si dej pozor na výšku, jestli máš hodně natěsno manžety u košile, mohl bys mít problém. Perrelet jsou asi nejvíc oblekovky, ale mě se nelíbí - na první pohled vypadají jako nějaká modní značka..:-) Kdybys nespěchal tak za 80 jsou tu občas k vidění pěkný kousky - třeba Omega AT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navrhované Junghans jsou moc pěkné. Ve skutečnosti je neznám. Někomu může vadit plexi a ruční nátah. U jedněch hodinek se to ztratí, ale u víc jak dvou hodinek budou často stát.

Osobně jako oblekovky mám nejradši Omega Aqua Terra. I na kovovém tahu vypadají ke košili parádně. Navíc jsou dost univerzální s výborným strojkem Omega 8500. Na foru jsem je v minulosti zahlídl už někde od 70k.

Víc se mi líbí už jen De Ville, ale to už je cenově úplně jinde.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94131-omega-nejlep%C5%A1%C3%AD-trojka/page-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tydle prachy by se už daly sehnat nějaký Zenith Elite si myslim. Anebo Maurice Lacroix nedělá špatný oblekovky (Masterpiece něco). 

 Ale osobně bych si za ty prachy buďto koupil klasický vodotěsný univerzály typu Omega AT, nebo jedny levnější čistokrevný oblekovky, třeba Hamilton Intra Matic a k nim něco na lítačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jako oblekovky mám nejradši Omega Aqua Terra. I na kovovém tahu vypadají ke košili parádně. Navíc jsou dost univerzální s výborným strojkem Omega 8500. Na foru jsem je v minulosti zahlídl už někde od 70k.

Já je prodal pár let starý v supr stavu, s 8500, za 58 500 CZK. Jó, bejvávalo.. :)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaky Nomos ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi diky, byt nezavisly na penezich, tak bych bral Omegy deville:-).

Na ty Perrelety se pujdu na zivo podivat, ty z fotek me lakaji nejvic. Longines je jistota.

Junghans, Hamilton a CH.Ward mi moc sympaticke znacky nejsou:-/.

Potrebuji byt hlavne jedinecny:-)). v mem okoli jsou TagHeuer, Hamilton, Omega a Stainhart (ty jsou mimochodem hrozne), tyhle z vyberu vypadavaji:-)

Mam na vyber dost casu, takze zapisuji i vase nazory a pak si to pujdu projet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...