Přejít na obsah

vánoce 2007


Radimk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pět. i "drummer" se hlásí.

 

S tou dodaci lhutou mas pravdu, ale Kuba asi uz vic

delat nemuze. Snad dorazi do vanoc.

Nechci cekat pul roku, jinak bych musel volit archimede

(ty se mi taky libi a jsou u me na druhem miste)

www.debaufre.com

Akorát má zlodějský poštovný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, nedorazily, dorazí nám všem najednou (doufejme).

Tazatel: Sakryš, já myslel, že budu jedinej v Plzni kdo je bude mít, a teď tohle...

No nic, alespoň tě poznám :)

To jo :), neměli bychom založit nějaký fanklub? Nebo alespoň nové vlákno, když už nic jiného, aby se vědělo, kolik členů je zde na fóru(potažmo v ČR) vlastní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.debaufre.com

Akorát má zlodějský poštovný.

Není Debaufre a Steinhart jedna "stejná firma nebo s podobným know how"? Mám pocit, že jsem četl, že ta změna jména je kvůli nějakým právům v USA, ale ruku do ohně za svou angličntinu nedám a čas už taky zapracoval. Ví o tom někdo více? Třeba Kubson...

Upraveno uživatelem Hanz21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povodne som sa planoval pod strom potesit nejakymi vintage diverskami ale na koniec som sa ulakomil na PRS14 viz "Pochlubte se..." myslim ze teraz ich uz mozno oznacit za putovne pokial viem som treti majitel (vsetci z fora).

 

Rok sice este neskoncil ale myslim ze mam uz na tento rok dost.... v buducom roku by som konecne rad pokoril niektory z vrhcholov "Speedmaster reduced" alebo "vintage Seamaster 300" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není Debaufre a Steinhart jedna "stejná firma nebo s podobným know how"? Mám pocit, že jsem četl, že ta změna jména je kvůli nějakým právům v USA, ale ruku do ohně za svou angličntinu nedám a čas už taky zapracoval. Ví o tom někdo více? Třeba Kubson...

Pokud vim tak je to jedna firma, jez musi v USA pouzivat jiny nazev, nebot jeji nazev Steinhart se prilis podoba nazvu nejake zavedene americke korporace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nám doveze Ježíšek na saních dvoje Steinharty.

Pro sebe jsem si objednal Le Mans GT s krásným Unitasem (vlastně hlavně kvůli strojku) a pro manželku "letecké" Estella (s bílým/perleťovým číselníkem).

 

Otázkou je, na které Vánoce hodinky přijdou, protože už to trvá docela dlouho.

Dodání se táhne jak hudba starých Black Sabbath či Cathedral. Prostě jak nitě z medu :(

post-1118-1196007222.jpg

post-1118-1196007241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak je to jedna firma, jez musi v USA pouzivat jiny nazev, nebot jeji nazev Steinhart se prilis podoba nazvu nejake zavedene americke korporace.

Díky grgo za odpověď, jsme asi četli to samé, tak mám aspoň potvrzeno, že nečtu blbě :)

To Night: musíme vydržet, já se na ten Unitas taky těším ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vpoho, no chtěl jsem, ptz jsem mezek línej a už se mi to nechtělo znovu hledat a ověřovat, tak jsem spoléhal na někoho jako jsi Ty... Četl jsem to tuším na watchuseek. Takžééé díky :notworthy:

A já to čet na Chronomagu. Dokonce i psal :lol: http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&amp...st&p=109447

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji :) porad premyslim jeste nad pouzdrem - jestli ty s tonneau nebo klasikou - mam obavy ze klasika bude vypadat na ruce hodne mala. No mam jeste cas tak uvidime.

 

Proboha, grgo - jasně, že tonneau - ty to dobře víš!

- televize s datem má opakování v pouzdru a jakés takés opodstatnění

- paprskové vroubkování má logiku - podporuje čitelnost ciferníku a tím, že je nedotaženýv soudkovém tvaru nepůsobí tak debilně sluníčkově

- malý kosodélník na 6 má adekvátní na 3 a 9 - to platí i pro 15,45,60

- pouzdro je MNOHEM hezčí - ten vyleštěný kus u korunky toho kulatého je doufám optický klam

Já mám za to, že ten ciferník je prostě navrhovanej pro tonneau verzi a ta kulatá je nepovedený derivát.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...