Přejít na obsah

vánoce 2007


Radimk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak psal YPO

...GRGA ma secko...... - viz jeho prodejni vlakno :D

Jsem si řikal, že nemůžeš mít bezednou peněženku, ale asi jo ... :newyear:

 

Jo a koukej pak dát nějaký foto a něco málo o těch hodinkách napsat, abys mě případně navnadil na budoucí koupi! ;) Fakt se mi ty Tagy líbí od první chvíle, co jsem je viděl ...

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihřeji si polívčičku;)

 

Tak už se jimi pyšním a nevycházím z nadšení a úžasu. Je to úplně něco jiného, než mé dosavadní Primky na mnoho způsobů, to jsem věděl, ale že až tak? Po vybalení mi přišly až moc XXL, ale po chvíli to přeslo samo. Měl jsem obavu z barvy, aby nebyla moc pouťová, ale je to přesně podle mého vkusu. Designu nemám co vytknout, správně technický, plný detailů, modré ručičky i šroubky nemají chybu, vlastně vůbec nemají chybu;) A to jsem si myslel donedávna, že i pouhá datumovka škodí! Jen spona na pásku je možná až zbytečně masivní a na mém útlém zápěstí vystupující a také jsem zvyklý na hlasitější tikot. Ale jinak prostě atomová bomba mechanická!

 

Navíc v sobě mají asi nějaký skrytý posilovač sebevědomí i přitahovač pozornosti nastavený na max, budil jsem s nimi mezi kamarády rozruch nevídaný a jednání všemožná se mi dnes dařila jako nikdy! A že to není značka mi jako přeci jen pořád elévovi nevadí, naopak nápis Alpha dotváří vhodně ten "kosmický" vzhled. Děkuju moc! Btw. asi nepřekvapí, že už pokukuji po ještě nahatějších hranáčích, chjo...

 

Dodatek pozdní - na noční jsem si vzal pro srovnání do včerejška své nejoblíbenější a nějak to není ono, působí najednou tak nějak nijace, dětsky...

post-1127-1196294636.gif

post-1127-1196293954.jpg

post-1127-1196294462.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Rád bych si splnil sen: Giuliano Mazzuoli - Manometro. Jestli to bude do Vánoc nevím, protože u nás se budou prodávat až někdy od ledna 2008 a ven se dřív nejspíš nedostanu:

 

[ 22663.jpg

Váhám mezi chronografem a karbonovým modelem.

Vezmi karbon.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urval jsem se řetězu a jsem za vodou :lol:

 

 

Tak nejak nevim, co si o tom mam myslet ;)

Na lyze budou urcite super, pokud pujdou zapnout pres obleceni, ale jinak... Hmmmm...

Ale jo, je to retro ;)

Musis preci necim vyvazit tu eleganci S-E :D

 

Jinak me vanocni plany se meni, dneska mi prijdou Trasery Classic Automatic White, jeste premyslim o Stowa Antea 80 l.e. a taky o tech YPOvych B... Ale nevim, nejdriv musim pocitat, aby to nedopadlo tak, ze ja si udelam hezke Vanoca a rodina (rozumej polovicka a ja) nebude mit co zrat :D

A nadseni z Tarjy Turunen pretrvava, je to presne ta muzika, kterou clovek potrebuje naposlouchat, aby se mu opravdu libila. Ted vede song Our great divide, kterej ma uz bliz k vazne hudbe nez k rocku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak nevim, co si o tom mam myslet ;)

Na lyze budou urcite super, pokud pujdou zapnout pres obleceni, ale jinak... Hmmmm...

Ale jo, je to retro ;)

Musis preci necim vyvazit tu eleganci S-E :D

 

Jinak me vanocni plany se meni, dneska mi prijdou Trasery Classic Automatic White, jeste premyslim o Stowa Antea 80 l.e. a taky o tech YPOvych B... Ale nevim, nejdriv musim pocitat, aby to nedopadlo tak, ze ja si udelam hezke Vanoca a rodina (rozumej polovicka a ja) nebude mit co zrat :D

A nadseni z Tarjy Turunen pretrvava, je to presne ta muzika, kterou clovek potrebuje naposlouchat, aby se mu opravdu libila. Ted vede song Our great divide, kterej ma uz bliz k vazne hudbe nez k rocku...

Tarjy Turunen jsem si na zaklade Tvych doporuceni poridil (po Tvych oslavnych odach:) - vede jednoznacne predelavka Poison :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tarjy Turunen jsem si na zaklade Tvych doporuceni poridil (po Tvych oslavnych odach:) - vede jednoznacne predelavka Poison :D

 

 

Ja jsem si ji poridil po tom, co jsem si o ni precetl v threadu o Red Hot Chilli Peppers ;)

Docela muzu Nightwish, ale posledni album se mi zdalo nejaky divny... pak jsem zjistil, ze od nich odesla, pak jsem zjistil, ze vydala vlastni album... a bylo. ;)

Poison je taky dobra, ale u mne ted fakt vede vyse zminovana a Minor Heaven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Tak nejak nevim, co si o tom mam myslet ;)

Na lyze budou urcite super, pokud pujdou zapnout pres obleceni, ale jinak... Hmmmm...

Ale jo, je to retro ;)

 

Jinak me vanocni plany se meni, dneska mi prijdou Trasery Classic Automatic White, jeste premyslim o Stowa Antea 80 l.e. a taky o tech YPOvych B... ..

 

Hned jsem věděl, že se Ti můj výlet do světa Hi-Tech :D bude líbit, na lyže budou skvělé, obzvláště ta červená, volil jsem kvůli lavinám :D .

Jinak sleduji Tvůj nadějný rozjezd :) , jen si udělej radost, Trasery, STOWA a Breitling jsou moc dobrá kombinace ;) .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi karbon.

 

Karbon je hodně zajímavý, je to ze 40 vrstev karbonové tkaniny, uvnitř není kovové jádro a přesto jsou vodotěsné. Jsou to jediné hodinky s touto koncepcí, navíc extrémně lehké (karbon + titanové víko a korunka). Spolupracují prý na tom s firmou co dělá tyhle věci pro Ferarri.

 

Ale ten chronograf má řemínek z ještěrky a uvnitř tiká Dubois-Dépraz, což se jen tak nevidí. Nejraději bych oba kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned jsem věděl, že se Ti můj výlet do světa Hi-Tech :D bude líbit, na lyže budou skvělé, obzvláště ta červená, volil jsem kvůli lavinám :D .

Jinak sleduji Tvůj nadějný rozjezd :) , jen si udělej radost, Trasery, STOWA a Breitling jsou moc dobrá kombinace ;) .

 

Njn, jen si rikam, jestli to neni trochu prestrelene... Jsem precijen jeste piskle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerobte mi zle :crying_anim02: ja to pod strom nestiham !

tak som ich prave objednal cez Hiberniu

cakat musim ale mesiac :( pretoze je vraj podla predajcu Hibernie v Swiss problem s vyrobou automatov (aj pre ine znacky)

Budem mat teda C633.7084.42.11 plus som si doobjednal origo kovovy tah (cca 2500 SK)

 

...tak uz sa tesim na sice nie Vianocny ale Silvestrovsky darcek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Njn, jen si rikam, jestli to neni trochu prestrelene... Jsem precijen jeste piskle :D

Nekup to, když dostaneš tak luxusní kufr :D

 

CASIO.jpg

 

1d9c_1_sbl.jpg

 

8910_1_sbl.jpg

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Mám objednaný tyhle, snad stihnou dorazit ještě pod :newyear:

Tak Steinharty opravdu dorazily ještě pod stromek, díky Kubsone! Ještě sem je ani neviděl, čekají na tu pravou vánoční atmosféru :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...