Přejít na obsah

hodinky k 60tke do 150?


Doporučené příspěvky

ke staršímu pánovi se asi hodí ty kovovky víc, to je fakt,,,jen jim chybí ta požadovaná gé šokovost

to možná ano, ale festovný jsou dost, několik nárazů do zárubně a pádů na zahradě bez problémů snesou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to možná ano, ale festovný jsou dost, několik nárazů do zárubně a pádů na zahradě bez problémů snesou

Máš pravdu,,měl jsem kdysi podobné Casio, hranaté a vydržely fakt hodně..nejsem odborník na G shocky,,, přijde mi že jde hlavně o to, že mají schované sklo a masivní pouzdro z plastu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

60tnik ... ;)

zaruka atd ...

záruka z GB je, a předpokládám, že si je sám vybírat nepůjde, ale dostane je v krabičce darem... :mobile:

 

Edit: Comes in the official Casio watch packaging and with a 2 year manufacturer's warranty.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty titanové Waveceptory mají jen titanovou lunetu, zbytek pouzdra je plast (je to vidět i na foto). Ale jinak souhlas, nějaký takový Waveceptor, sám mám http://www.ebay.com/itm/AKTION-Casio-LCW-M100DSE-1AER-Wave-Ceptor-Funk-Solar-Herren-uhr-Neu-und-Original-/111966509118?hash=item1a11b9583e:g:KYUAAOSwq19XC9mP , evropská verze má safír (japonská sklo). Ocel pouzdra se docela škrabe (jsem zvyklý na lepší), ale je to univerzál, spolehlivé, bezúdržbové a za ty peníze jak na elegenci tak otloukání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...