Přejít na obsah

Jaké Tissoty máte právě na ruce :-)


Georg_CS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
před 5 minutami, Zelenina napsal:

d7acfb4dfaf47f5de11e7f440c9dcd66.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Čím to je, že tyhle retro chrona jsou krásný napříč všemi značkami. Ať je to Tissot, Certina, Seiko, Omega, Tag H, prostě člověk by je chtěl všechny 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj sú bomba na bežne nosenie pre toho kto ma rad integrovaný tah nikde inde netreba ísť. Oveľa lepšie sa mi nosia ako napríklad ML Aikony. Odporúčam skúsiť a táto automatic verzia je výrazne zaujímavejšia aj pocitovo ako baterkova. Aj vyzerá ten ciferník o dosť lepšie podľa mna :D a pri modrých ako bonus dostaneš zadarmo k ním aj čierne. Aha :D

2106FF86-855D-4209-A33F-60FB8C23F9CC.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

To podceňování až hanění Tissot v různých vláknech mě mrzí a nechápu to. Tradice je nepopiratelná, kvalita v cenové relaci, kde se pohybuje, stejně tak. Powermatic80 je inovativní strojek právě z vývoje Tissot a v mých hodinkách šlape už 3 roky s odchylkou +/-1 s za den. Na hodinky za 10k dle mého luxusní záležitost. A pak si tam pánové vychválí své domečky na Eta 2824, NH35 nebo Myiotu potištěné na cifru různými výrobci a jsou happy 😀

Nic, každý má své zkušenosti a pohledy a je to tak správně! Ať nám Tissot týkají! 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Chronopetr napsal:

To podceňování až hanění Tissot v různých vláknech mě mrzí a nechápu to. Tradice je nepopiratelná, kvalita v cenové relaci, kde se pohybuje, stejně tak. Powermatic80 je inovativní strojek právě z vývoje Tissot a v mých hodinkách šlape už 3 roky s odchylkou +/-1 s za den. Na hodinky za 10k dle mého luxusní záležitost. A pak si tam pánové vychválí své domečky na Eta 2824, NH35 nebo Myiotu potištěné na cifru různými výrobci a jsou happy 😀

Nic, každý má své zkušenosti a pohledy a je to tak správně! Ať nám Tissot týkají! 😉

Já nevím, poslední dobou mi přijde, že to není tak hrozný a třeba PRX nebo Seastary jsou hodnocený docela dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že PRX Tissot hodně zviditelnily a ty ohlasy byly vesměs pozitivní. Nicméně i tam se objevily hlášky tipu "dokud tam bude strojek s umělou hmotou, tak je nevezmu na ruku". Ale jo, u tohoto modelu to byla menšina, ten se fakt povedl! 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...