Přejít na obsah

Jaké Tissoty máte právě na ruce :-)


Georg_CS

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale jo, celkem v pohodě, 18k co stojí u nás bych za ně sice nedal, ale chtěl jsem bicolor a kolečka a to splňují. Tah občas trochu zatahá, trochu vrzne, ale žádná trága. Nařidil jsem je včera a zatím jdou úplně přesně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 17. 11. 2022 v 21:29, phweb napsal:

Vcera jsem si na ne udelal novy remen a uz premyslim, ze by to chtelo dalsi (tenhle je moc tlusty na motylkovou sponu, kterou jsem vcera poridil) hodi se k nim spis kuze z varana nebo kureci nohy?

55C6EAE7-8BCB-408E-9A3B-7DBDC5D60184.jpeg

Ty jo, tak tomu říkám hrátky s kůží! Já taky už mám vyrobených pár vlastních řemenů, ale je to hodně amatérsky a na hrubo, takže do ničeho jiného než hověziny jsem si zatím netroufl. 😄

Těším se na foto výsledků!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, phweb napsal:

Mne prace s kuzi uz par let zivi, byt se venuji spise jinym vyrobkum, takze to neni zadne tapani nebo zkouseni. Na remeny k hodinkam se chci trosku vic zamerit, protoze doted jsem je ponekud opomijel.

Jó, no tak tím se to vysvětluje! Super, tak ať se daří! Budeme se těšit na prezentaci novinek 😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mé oblíbené gentlemanky. Akorát mě mrzí ten “krásný” vryp mezi 10 a 11 hodinou…povedlo se mi ho tam zasadit po 3 dnech od koupení 😅. Už jsem si na něj po 2 letech zvykl, ale přemýšlím, že až bude čas na výměnu baterie, nechám to vyleštit. Myslíte, že to půjde? Nemám s tím žádné zkušenosti.

86216578-FF02-4FC3-84E3-33F4B5585DA7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...