Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Sraz v pátek by znamenal, že by do zavíračky zůstalo mnohem víc členů, mnohem víc by se jich vožralo a asi by při tom bylo ohroženo mnohem víc hodinek :-) ... Navíc pokud by člověk vzal páteční sraz poctivě až do konce, má díky "klidovému režimu o sobotním dopoledni" půlku víkendu v háji, to se před rodinou blbě obhajuje. A nakonec... co si pamatuju z mladších let, páteční večery jsou dost náročné z hlediska rezervací stolů a taky hlučn?jších a opilejších hostů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, napadlo me, ze treba lidi plánuji rodinný vikend tak ze uz jedou v patek pryč, asi

 

Domníval jsem se, že toto se týká spíše letního období. Nebo že by platilo: "Co chronomagor, to zarputilý chalupář"?  :D

 

Sraz v pátek by znamenal, že by do zavíračky zůstalo mnohem víc členů, mnohem víc by se jich vožralo a asi by při tom bylo ohroženo mnohem víc hodinek :-) ... Navíc pokud by člověk vzal páteční sraz poctivě až do konce, má díky "klidovému režimu o sobotním dopoledni" půlku víkendu v háji, to se před rodinou blbě obhajuje. A nakonec... co si pamatuju z mladších let, páteční večery jsou dost náročné z hlediska rezervací stolů a taky hlučn?jších a opilejších hostů.

 

Aha ... takže zjednodušeně řečeno jde o to, aby jsme si to moc neužili.  :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... takže zjednodušeně řečeno jde o to, aby jsme si to moc neužili. :huh:

:-) :-) :-)

 

Nakonec proč ten pátek nezkusit? Třeba bude účast hojná a dorazí i členové, kteří normálně nemůžou...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:gora:  :lol2:

 

Já se stejně vracím z Rakous až 13.11., takže beze mne. Ale občas má pátek své výhody - zrovna my dva s JDenverem by jsme mohli vyprávět.

 

Některé věci na internet nepatří. Čert ví kdo by si to mohl přečíst.  :rolleyes:

 

 

:-) :-) :-)

 

Nakonec proč ten pátek nezkusit? Třeba bude účast hojná a dorazí i členové, kteří normálně nemůžou...

 

Za pokus nic nedáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) :-) :-)

 

Nakonec proč ten pátek nezkusit? Třeba bude účast hojná a dorazí i členové, kteří normálně nemůžou...

 

Já v pátek nemůžu v podstatě nikdy, až na výjimky mizíme někam ven. Jinak bych s termínem počkal tak, aby mohl i Manťák, týden nás nezabije. Přimlouvám se za čtvrtek, středu asi zvládnu. 

 

A co 10.-16.prosince? Neplanujete neco? 

 

Pokud tu budeš, tak prostě něco uskutečníme, maximálně to bude menší :). Nějaká preference dne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...