Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Oslava svátku ve 30ti +- lidech, to bude pořádná akce :) 

 

Btw: Nesejdou se náhodou na srazu nové SMP a starší model ještě s vlnkama? Nové skoro určitě, minimálně dva z vás je máte co vím, takže půjde hlavně o ty starší, můžou být klidně i v chronu, moc rád bych si je oboje vyzkoušel a porovnal proti sobě pokud mi to majitelé dovolí...samozřejmě pod jejich dohledem :) Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru SMP vlnky edici :)

 

Super, díky moc. Musím si tě tam pak najít v tom davu :)

 

Já se přiznám, že už mě počet lidí trochu děsí. Něco vezmu, ale bude toho spíš méně, abych měl hodinky pod kontrolou. Bohužel zkušenost s mega srazy není úplně dobrá.

 

Zrovna v tebe jsem tak trošku doufal s tou novou verzí SMP :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jde spíš o to, že díky jmenovkám poznáme, že se mezi nás nevloudil někdo cizí. Bohužel se už hodinky na srazu ztratily. A poškozených kusů, už taky pár bylo. Tomu bohužel visačky nezabrání, ale pro přehled je to stejně lepší. Koukal jsem, že levné visačky se dají sehnat za cca 5 Kč kus to zasponzoruju a vyrobím do nich nick s avatarem. Pokud se nepřihlásí někdo, kdo by něco podobného dělal v práci, tak to příští týden rozjedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to budeš dělat určitě doporučuji ke jménu přidat i avatár, spoustu lidí mám s tím spojenou

A když to někdo přežene s pitím, tak se mu dá ta vysačka na palec u nohy.

 

Nebo se na druhou stranu napíše zpětná adresa pro taxi :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ... já asi ani jmenovku nepotřebuju ... a Cegy mě pozná hned podle bot psal :D

Nebudu dlouho, tak případně někomu židli uvolním.

No já bych tě poznal leda podle hadičky, což se myslím nedá říct oboustraně, ale avatar napoví. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem pro vysacky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem, že levné visačky se dají sehnat za cca 5 Kč kus to zasponzoruju a vyrobím do nich nick s avatarem. Pokud se nepřihlásí někdo, kdo by něco podobného dělal v práci, tak to příští týden rozjedu.

Super nápad Kubo. Po předchozí špatné zkušenosti je to skoro povinnost. 

 

Jinak Oto ty papírky/lepenky se neosvědčily, nikde a na ničem to nedrželo :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...