Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

V Tunelu je pěkně. Pivo mi chutnalo.

 

Odesláno z mého HTC 10 pomocí Tapatalk

To je tady? http://www.utunelu.cz/ Vypadá to jako česká hospoda na rozdíl od bezpohlavní Želivárny. Gate mělo výbornou obsluhu a ventilaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tunel je super. Je fakt, ze obsluha neni uplne mila, ale mi to tak sedi k te hospode, jsou takovi razni ale v pohode. Funguji rychle a chodim tam tak 3x do mesice a nikdy sem neplatil nic navic a ma to super atmosferu. Ja nekdy nevim co by ti lidi chteli, na lokal byla recenze, ze obsluha je na ceskou restauraci moc mila :) Vecer tam toho na jidlo moc nemaji, ale supr pivo za me lepsi nez plzen. Akorat z nej vic boli hlava :)

 

edit: nevyhoda je, ze se tam nevleze tolik lidi.

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal bych Zelivarnu, mam to zastavku

ok, stejně to vypadá, že nás nakonec bude celkem dost a to by U Tunelu mohl být problém, kdyžtak naúčtovaná piva navíc platíš :) Navíc je mi blbé to teď rušit. Já z práce asi dorazím později. Takže rezervace na Chronomag pro 16 lidí, snad se vejdeme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak vy granati :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj, koukám, že jsem tady nechtě rozpoutal malý rozvrat :( Já do té želivárny chodím tak jednou za čtrtnáct dní bo to mám po cestě. Pivko je tam ok a s placením jsem nikdy problém neměl, na druhou strana těch pět kousků si člověk uhlídá a je schopný reklamovat. Tak pokud nakonec tam, tak každý potápky a poctivě cvakat každé pivko...ale klidně můžeme jinat, zrušit rezervačku je přece to nejmenší a klidně to udělám já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, nevím jak vám, ale mě se extra do hospody, kde mám dopředu počítat s nahovno personálem, předraženým pivem a ještě případnou zlodějnou prostě moc nechce.

 

Nabízím alternativu - restaurace Na pláni, je to kousíček od metra Vyšehrad, případně odspodu tram č.18.

http://www.restauracenaplani.cz/restaurace/

 

Dobře vařej, obsluha slušná.

 

Udělal jsem rezervaci, na "chronomag" ... ale nechám na Vás, zda souhlasíte s místem atd., případně klidně zase zruším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...