Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Tak jsem viděl kus záznamu. Je přímo na stůl, ale kvalita je dost špatná a jak je tam třech hodinek hodně, tak ty jedny půjdou obtížné identifikovat. Údajně tam ten záznam bude 3 týdny. Kdyby někdo chtěl mrknout. Já ani nevím kde přesně ležely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrá zpráva. Když se tam sejde vic lidi, tak to třeba rozpoznají. Nebo nemohli by nám to video z toho večera dát na flashku?

ptal jsem se a provozní volal majiteli a ten říkal, že by nerad dával video ven. Na tom videu jde rozpoznat jednotlivé hodinky, ale ani náhodou nepoznám jestli je to rolex, omega atd... tedy kdyby někdo měl fotku napříkal kde leží v 18:50, tak je identifikuješ na tom stole a dá se podívat kdo je vzal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jste me tak zblbli, ze jsem sel prohledavat batoh. Jo, fotka z vecera by bodla at aspon presne vime, jak vypadaji. Ja si matne vybavuju bily cifr a jakoby zlate indexy a rucky, plus ze byly na hnedem racing remenu. Tak snad si to vybavuju spravne. Fotku bohuzel nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jste me tak zblbli, ze jsem sel prohledavat batoh. Jo, fotka z vecera by bodla at aspon presne vime, jak vypadaji. Ja si matne vybavuju bily cifr a jakoby zlate indexy a rucky, plus ze byly na hnedem racing remenu. Tak snad si to vybavuju spravne. Fotku bohuzel nemam.

tak bílý cifr na tom záznamu nepoznáš :D Spíš víš, že to jsou ty třetí z leva a musíš projít ten záznam - kdo je bere, kam je vrací a kdo už je nevrátil.... Ale podle mě by to šlo, já na to nechtěl zbytečně koukat,absolutně netuším kde ležely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jste me tak zblbli, ze jsem sel prohledavat batoh. Jo, fotka z vecera by bodla at aspon presne vime, jak vypadaji. Ja si matne vybavuju bily cifr a jakoby zlate indexy a rucky, plus ze byly na hnedem racing remenu. Tak snad si to vybavuju spravne. Fotku bohuzel nemam.

Ano, vybavujes - bilej cifr, rucky zlate a hnedej remen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doufám, že je někdo objeví a bude to ok.

 

kdyby ne, nemáte někdo fotku kde je vidět kde přesně leží? 

Vojto, ja ze zasady nefotim :-), coz asi chapes. Ale az majitel pristane, tak koukne na pametovku, mohl by je tam mit. Mozna by mohl mit fotku andy ci kid? Sedel jsem tam s nima a naposledy jsem je videl u stolu mezi nama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl prohledat tašku. Třeba je někomu spadly, posraly se a pak se posral strachy kolega. Dětinský, ale jsme jen lidi. Pořád se mi chce věřit, že je to nějaká krajně nepravděpodobná, ale vysvětlitelná věc.

 

Jinak se na ně taky pamatuju, docela mile mě překvapily.

 

Na příštím srazu budou tři lidi, budou tam Timexy, nějaký pětky a třeba ta leebauerova zrůdnost.

 

Jinak pokud je tady mezi náma fakt nějaká krysa, tak je cenová hladina zvolená dobře - u levných věcí to nestojí za riziko, z něčeho jo drahýho by zas mohl být průser, policajti a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jedina, kde trochu zabiram stul, je tahle z 19.35 - foceno tzv. na kuncaka...

 

Edit. Bohuzel na racing remenu si pamatuju jen ty hodne novy moony.

Jo, ty jsou my.

 

Taky jsem ted prohledaval bundu, jestli náhodou. Nic.

 

Nicméně se cejtim blbě, protože se to stalo přímo přede mnou.

 

Tak chci jen říct, že v případě potřeby poskytnu plnou součinnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak moc si nepamatuju, jen co už tady padlo. Byly to chrona, to jen pro pořádek. A taky si jako skoro všichni ostatní pamatuju, že u zadního a prostředního stolu pak už najednou nějak nebyly.

 

John_Lenon: neni důvod, člověk nemůže vědět, jestli si je třeba zrovna někdo nepůjčil k vedlejšímu stolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...