Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Jojo, byl jsem poveren a sam jsem je hledal.

Nemuzete pripadne nekdo brnknout do GATE, zda tam neco nezustalo a dat mi vedet? Klidne bych tam zajel ( tak nejak za ne nesu odpovednost ).

Jinak je to divny, mel jsem tam svych 7 ks hodinek a vse ok ( jen mi nekdo rozsteloval ty alpinery X, ale to je prkotina ).

Martine, za ty Alpinery asi muzu ja, ale mel jsem pocit, ze jsem jen procvakal tlacitkem na korunce ty funkce a nic neprenastavil... :-( mas u me pivo.

 

Jinak sedel jsem u stejneho stolu, u okna a bile Glycine jsem mel v ruce tak +- kolem sedme, ale tezko se to odhaduje, bylo tam toho tuny...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufám, že se to v klidu vysvětlí, moc bych to nepitval a hlavně zatím nevynášel zbytečně ostrý soudy směrem k místním, zvlášť dokud si to tu nepřečetli všichni. Je dobře, že existuje ten záznam, tam by to mělo být vidět. Sám jsem dorazil až po 9 a tyhle už tam logicky nepamatuju, nicméně stát se může cokoliv, klidně se tam mohl mihnout nějaký chmaták, zhodit je servírka, když roznášela pivo nebo pokud se tam nosilo nějaký jídlo...

 

Max bych napsal všem, co tam byli, SZ, ať se mrknou, jestli je omylem nesbalili, nebo si něco aspoň nepamatují. Poučení asi fakt je najít hospodu s uzavřeným salonkem a mít větší jistotu, že se to neposere. Upřímně srazy se plánují veřejně a klidně sem může chodit nějaký tipař, který se tam následně jen mihne...internet je svinský místo a pak z  toho nejde ovlivňovat chronomag, to je prostě vlastnost veřejného fora...

 

Holt bude možná třeba změnit lokál a případně srazy plánovat jinou formou, např jen se hlásit do vlákna, kdo by chtěl jít a místo eventuálně i termín následně řešit v SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotil jsem stul ve 20:05 jak napravo (kde byly puvodne) tak nalevo, kdy byly vesmes jen doktorovo a leebauerovo hodinky a nikde je tam nevidim.

 

670b3a7d2effe2afeaafe66dd9c8defd.jpg

edd9f52a36df72690d86223d95247952.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu, že ne všichni se vyjádřili... Osobně, byť vlákno čtu od rána, tak k tomu nemám co přidat. Seděl jsem u vedlejšího stolu a tyto hodinky jsem vůbec nezaregistroval.

 

I tak jsem pod nátlakem paranoii prohledal své pouzdro na dvoje hodinky a bundu, ale bohužel našel jen svoje dvoje hodinky.

 

Že by je vzal nějaký "tipař" si fakt nemyslím. Buď ještě vyplavou, nebo je zatáhl někdo z místních, a nebo, což vidím klidně pravděpodobné někam spadly, někde zůstaly, a sebral je někdo náhodný, nebo posléze servírka/uklízečka. Nečekal bych i na dotázání přiznání. Nemyslím ale, že by byl někdo schopný je zatáhnout, dokud sraz probíhal. I když, kdo ví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufám, že se to v klidu vysvětlí, moc bych to nepitval a hlavně zatím nevynášel zbytečně ostrý soudy směrem k místním, zvlášť dokud si to tu nepřečetli všichni. Je dobře, že existuje ten záznam, tam by to mělo být vidět. Sám jsem dorazil až po 9 a tyhle už tam logicky nepamatuju, nicméně stát se může cokoliv, klidně se tam mohl mihnout nějaký chmaták, zhodit je servírka, když roznášela pivo nebo pokud se tam nosilo nějaký jídlo...

 

Max bych napsal všem, co tam byli, SZ, ať se mrknou, jestli je omylem nesbalili, nebo si něco aspoň nepamatují. Poučení asi fakt je najít hospodu s uzavřeným salonkem a mít větší jistotu, že se to neposere. Upřímně srazy se plánují veřejně a klidně sem může chodit nějaký tipař, který se tam následně jen mihne...internet je svinský místo a pak z toho nejde ovlivňovat chronomag, to je prostě vlastnost veřejného fora...

 

Holt bude možná třeba změnit lokál a případně srazy plánovat jinou formou, např jen se hlásit do vlákna, kdo by chtěl jít a místo eventuálně i termín následně řešit v SZ

Proto čekám do pondělí. Ty hodinky zmizely mezi 19:25 - 20:05 víme kde byly + je záznam. Myslím, že se to osvětlí...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já seděl celou dobu u prvního stolu (pak ke konci zas chvíli u posledního), ale prostřední stůl včetně hodinek na něm (teď si říkám bohudík) a členů u něj (bohužel) mi nějak celý večer unikal a nedostal jsem se k němu. S sebou jsem měl jen Moony a ty jsem naštěstí v pořádku donesl domů (i když jsem se chvíli bál, abych si neodnesl jiné, přeci jen tam byly asi čtvery).  Ale protože mívám občas po akcích okýnko a ty nefiltry mě začaly docela brzo sundavat, stejně jsem teď všechno doma raději prolezl, pro klid duše...

 

Jinak teď jsem si vzpomněl, že přeci jen se někdo cizí, kromě servírek, na chvilku přiblížil. A to sice nějaký anglický dědek, který seděl s dalším chlápkem a dvěma ženskýma naproti u zdi a čekali na jídlo... nevím v kolik to mohlo být hodin, ale už tam byl Prischera, se kterým jsem tam zrovna kecal... přišel ke stolu, nahnul se nad něj a zeptal se anglicky něco jako "why is there a bunch of people with lots of watches on the tables?", tak jsem mu jen řek že to je "watchlovers get-together" tak se usmál, že jako aha a dík a zase se vrátil ke svému stolu... ale pochybuju, že by to byl on, chvíli jsem je pak pozoroval a měli nás spíš jako podívanou, než že by to byli lapkové...ale teď mě to tak napadlo no...

 

Doufám, že to nakonec vše dobře dopadne a hodinky se najdou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To anglicky mluviciho chlapka si pamatuju. Taky me napadl, ale spis bych rekl, ze to nebyl on. Nahnul se nad nas stul, nikoliv nad ten, kde mely byt Glyciny. Navic z druhy rady a stravil tam fakt ty dve vety. To by musel bejt slusnej eskamoter. A kdyby byl, myslim, ze by sahl po jinejch hodinkach, nez po Glycinech, i kdyby tam nahodou lezely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten se k nim určitě nedostal a pochybuji že by je vzal někdo cizí nebo servírka. To bychom si všimli. Já seděl u stolu s prischerou, beemanem a mellym a k nám se ty glycine vůbec nedostali, ani jsem je neviděl. Když jsem se pak díval co je na druhém stole, tak to už bylo někdy po deváté hodině. Nalevo od nás seděli bezous, ronin13, kupa54 a ještě někdo, nevím kdo, k nim ty hodinky taky nedošly.

 

Teď jsem projel všechny přihlášené členy a všichni zde už dnes byli online, tedy lze předpokládat že si to všichni přečetli a koukli jestli doma nemají hodinky navíc... Řešil bych to určitě tou kamerou, snad z toho něco vyčteme. Chtělo by to už z principu, abychom věděli, jestli se jen někam zašantročili nebo je ve chvilce nepozornosti čmajzl někdo cizí. Protože pokud to byl někdo ze srazu, tak to je hooodně špatný a asi bude po srazech nebo tam budeme všichni chodit se swatchkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od raníčka v robotě,ale taky ráno až dorazím dóm,vysypu bágl,co jsem měl s sebou a projedu bundu.Jinak ,pokud vím,tak tam ještě okolo devátý jedli vedle nějaký dva asiati s jednou buchtou.Podle mě se pohybovali úplně nejblíž.Seděli pod tím malým schůdečkem,vlevo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, teď jsem si to celé pročetl a jen zírám. Ty glyciny jsem viděl někdy před sedmou a pak už jsem u toho stolu nebyl.

Když jsem tohle vlákno začal číst, napadlo mě, že si je někdo zkoušel na ruce a pak už je tam zapomněl, ale to by se asi těžko mohlo stát před osmou hodinou a navíc by to ráno zjistil. Je to smutný příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držím palce, fethargu, ať se Glycinky najdou.

 

Vsuvka: Já dřív dával hodinky taky na stůl "do placu", ale od jistý doby s sebou beru už jen jeden nebo dva kousky a mám je na ruce (rukou). Když někoho zaujmou, rád je předvedu. K tomuhle stylu mne nedotlačilo ono zmiňované dávné zmizení Igenů s proskleným dýnkem (to jsem skousnul), ale spíš způsob, jakým se k hodinkám někteří lidi chovají. Hodinky přes sebe, kov na kov, zkoušení cizích hodinek na pracce s prstenama a korálema, nebo na ruce, kde už jedny hodinky jsou... bezmyšlenkovité hraní s cizíma hodinkama na stole před sebou... většina členů se k wočům umí chovat, ale někdy stačí jeden exot. Už mě nebavilo nacházet na hodinkách po srazu nový šrámy. Je mi jasný, že jde o předmět, kterej se má nosit a za čas je to na něm vidět, ale přijde mi blbý, když hodinky po pěti hodinách srazu vypadají hůř než po roce mýho ob-denního nošení. Opravdovej nadšenec do hodinek cítí potěšení i z perfektní povrchovky pouzdra, nebo alespoň já teda jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to po sobě ještě čtu a musím dodat, že přes moje nářky :) mají srazy úžasnou atmosféru a jsou tam k vidění věci, které jinde není šance vidět. Plus fantastická přiležitost připadat si mezi podobnými magory chvilku vcelku normálně :D Takže všem organizátorům minulých i budoucích srazů velký dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držím palce, fethargu, ať se Glycinky najdou.

 

Vsuvka: Já dřív dával hodinky taky na stůl "do placu", ale od jistý doby s sebou beru už jen jeden nebo dva kousky a mám je na ruce (rukou). Když někoho zaujmou, rád je předvedu. K tomuhle stylu mne nedotlačilo ono zmiňované dávné zmizení Igenů s proskleným dýnkem (to jsem skousnul), ale spíš způsob, jakým se k hodinkám někteří lidi chovají. Hodinky přes sebe, kov na kov, zkoušení cizích hodinek na pracce s prstenama a korálema, nebo na ruce, kde už jedny hodinky jsou... bezmyšlenkovité hraní s cizíma hodinkama na stole před sebou... většina členů se k wočům umí chovat, ale někdy stačí jeden exot. Už mě nebavilo nacházet na hodinkách po srazu nový šrámy. Je mi jasný, že jde o předmět, kterej se má nosit a za čas je to na něm vidět, ale přijde mi blbý, když hodinky po pěti hodinách srazu vypadají hůř než po roce mýho ob-denního nošení. Opravdovej nadšenec do hodinek cítí potěšení i z perfektní povrchovky pouzdra, nebo alespoň já teda jo.

To nejsou jenom Tvoje "nářky". Mám to úplně stejně, po tom, co se Ti před lety ztratily hodinky, jsem je sundával z ruky jen na požádání a případně na fotku. Mám s tím stejný problém, jako Ty, navíc po tom, co se Ti hodinky ztratily jsem neměl důvěru. Pamatuji si ale na srazy (Tikal, BoB, Prischera, Bert a další ... ) všichni jsme dbali na to, aby hodinky ležely na nějakém podkladu a všichni se k nim chovali s respektem. Ale dnes ať už jde člověk na Seiko sraz nebo ten pražský, tak je tam hromada lidí, nepřehlednost. Osobně nevěřím tomu, že je by je vzal někdo zvenčí. Na druhou stranu podle seznamu tam byli "staré známé tváře", ale tak příležitost dělá zloděje, je to fakt velká škoda, že to někomu stálo za to pokušení. Nevěřím ani tezi, že by to zatáhnul někdo z personálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle byl ale jak to čtu docela komorní srázek - 20 lidí.. moje Igeny se ztratily na megasrazu, kde bylo snad 80 členů.

 

Pořád je ve hře šance, ze sem někdo napíše: Chlapi, nestrkejte mi do batohu ty cizí hodinky! Podivejte se, jak teď vypadám! :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...