Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Zase nějaká novoměstská pitomost :) 

Nebylo by lepší se na ty "po SZ" srazy vyprdnout a udělat něco normálně veřejnýho, jako v Gatu? Klidně tam, pokud se s náma budou ochotný bavit i přesto, že byli nepřímo osočený z toho, že jsou zloději (kauza feltharg a "ukradený" hodinky). 

Jako je mi to buřt, ale vim, že by se našlo pár lidí, co to vidí podobně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na tomhle procesu neprijde nic zvlastniho. To ze bude sraz je normalne verejna informace. Prihlasit se muze kazdy. Jestli prijde nebo ne, nikdo nakonec neresi. Takze se prihlasim, vim jak se veci maji a mozna prijdu. 

Naopak mi neprijde zrovna chytry v dnesni dobe naprotso otevrene hlasit kde a kdy bude pohromade vetsi mnozstvi cenejsich veci.

To ze tady v minulosti byla “kauza skoro ukradenych hodinek” beru jako usmevnou zalezitost, ktera nastesti dopadla dobre.

Mne osobne je to taky burt, ale zrovna tak si dokazu predstavit, ze by se naslo par lidi, kterym prave vadil ten predchozi model. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dr.sphinx napsal:

Zase nějaká novoměstská pitomost :) 

Nebylo by lepší se na ty "po SZ" srazy vyprdnout a udělat něco normálně veřejnýho, jako v Gatu? Klidně tam, pokud se s náma budou ochotný bavit i přesto, že byli nepřímo osočený z toho, že jsou zloději (kauza feltharg a "ukradený" hodinky). 

Jako je mi to buřt, ale vim, že by se našlo pár lidí, co to vidí podobně. 

Třeba to již někdo řeší 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, AdaMoss napsal:

beru jako usmevnou zalezitost

Ty osočený borci od nás se určitě nemohli udržet smíchy. Každý podle svého samozřejmě, dva paralelní srazové kmeny spolu samosebou můžou koexistovat. Navíc se nám tam rýsují i preference pro odlišné typy podniků :) 

před 1 minutou, long napsal:

Třeba to již někdo řeš

No prosím :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Melly napsal:

JJ, bavili jsme se o tom s Prischerou na pivku asi mesic zpatky, ze udelame zas klasickej sraz v Gatu, protoze co se zaclo chodit na tyhle top secret srazy do tapas baru apod., tak to tak nejak stoji za prd

Jenže prischera mě nemá dlouhodobě rád, takže mě nepozve :-))). Takže prosím o SZ :-)).

Ne vážně, GATE mi vyhovoval více, zkuste to zorganizovat, pokusím se utrhnout a dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Melly napsal:

Tvl tady to nebude o zvaní. Sem se prostě hodí "bude sraz v Gatu tehdy a tehdy, v tolik a tolik, kdo chcete doražte". Takže neboj Martine, budeš moct přijít :D

Pravda a nebojte, ten "příšernej" chlap sem napíše a to brzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, nickolas napsal:

Já mu dám srazy, nejdřív kalendář!!! :P

 

před 41 minutami, AdaMoss napsal:

Přesně tak. Žádnej sraz než bude kalendář :-D.

Jojo, cca před měsícem ho tu každej prosil  na kolenou ohledně kalendáře a teď už má domácího zaracha ( a to nejen díky tomu, že se z domu stejně kvůli uzavírkám nedostane ) :-)). Vděk vládne 🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, AdaMoss napsal:

Tak uzavírky umíš zařídít ne? Aby se nikam nedostal :-D.

To už jsem zařídil :-)). Do 12.11 ani na krok ( ta jeho lokalita beze srandy vypadá fakt ted k pláči a to se dvě další v jeho okolí nekonají ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Protože jsem byl první, kdo se krz návratu srazů ke staršímu modelu veřejně vyjádřil, nedá mi to, abych se ještě neozval. 

Fakt není důvod, abychom v Praze měli srazové schizma a dvě party, co se spolu nebaví. Jedna rovina jsou SZ. To není samo o sobě takový problém, nakonec ty srazy byly docela obsazené, sám jsem na několika byl. 

Druhá rovina je výběr lokálů. Nelze se zavděčit všem, ale možná Jirko sám tušíš, že ty novoměstský šampónový podniky pro plno lidí nejsou úplně ono (i když Bendy's se celkem poved, to ti nechám). :) 

Když se obě roviny protnou (šmarjá zase SZ a stejně půjdeme do hotelovýho baru), leckdo se na to možná vykvákne. 

Na druhou stranu to budeme mít příští týden takový hezky komorní :) 

edit: nijak se neposmívám borcům, kterým na bezpečí záleží, to má samosebou každý podle svého. 

 

 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...