Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Ok,nikdo nereagoval kromě kibiho a jsem pod tího časové tísně udělal vlastní rozhodnutí :), takže rezerce je na zítra od 18:30 ve vinárně/ hospůdce u šebestiána v kolbenově ulici. Neni to žádnej vrchol luxusu, ale čisto tam je a dobře vaří a ceny jsou celkem přátelský. Toto místo sem zvolil jako alternativu za helios kvůli dostupnosti. Pro lidi, co plánovali dojet z Proseka je to jedna zastávka autobusem na vysočanskou a cca 5 minut chůze pěšky. A věřim, že někdo to bude mít ve finále i blíž :)... Pokud by to byl pro někoho nepřekousnutelnej problém ten kousek cesty navíc, tak dejte prosím vědět, řekl sem, že nás bude max 10, ale případně bych jim zavolal a počet lidí snížil abych jim zbytečně neblokoval stoly, jinak se samozřejmě na všechny (jistě že hodinky a ne Vás :thumbsup_anim: ) těšim a v případě potřeby nanavigovat atd. budu na tel. 728 013 977 ... Tak sand to bude všem vyhovovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,nikdo nereagoval kromě kibiho a jsem pod tího časové tísně udělal vlastní rozhodnutí :), takže rezerce je na zítra od 18:30 ve vinárně/ hospůdce u šebestiána v kolbenově ulici. Neni to žádnej vrchol luxusu, ale čisto tam je a dobře vaří a ceny jsou celkem přátelský. Toto místo sem zvolil jako alternativu za helios kvůli dostupnosti. Pro lidi, co plánovali dojet z Proseka je to jedna zastávka autobusem na vysočanskou a cca 5 minut chůze pěšky. A věřim, že někdo to bude mít ve finále i blíž :)... Pokud by to byl pro někoho nepřekousnutelnej problém ten kousek cesty navíc, tak dejte prosím vědět, řekl sem, že nás bude max 10, ale případně bych jim zavolal a počet lidí snížil abych jim zbytečně neblokoval stoly, jinak se samozřejmě na všechny (jistě že hodinky a ne Vás :thumbsup_anim: ) těšim a v případě potřeby nanavigovat atd. budu na tel. 728 013 977 ... Tak sand to bude všem vyhovovat

 

je to narychlo, byl jsem mimo...tvůj telefon mám a kdyžtak večír cinknu jak jste na tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele neni to žádnej zázrak, ale rozhodně bych neřek, že je to nějaká 4ka :) ... Pokud je tu lepší nápad, sem s nim rezerve můžu klidně zrušit a vůbec se nebudu zlobit :). Jinak heslo je na jméno František Reif ...

 

Edit: jinak já sem taky nekuřák a neměl bych s tim problém, ale vim, že jsou v našich řadách i kuřáci a to by asi nebylo úplně fér :D a bohuže lse to netvářilo, že by se nás sešlo 15, ale příště až se bude plánovat něco dopředu tak alespoň víme o místě kde je kapacita 15-25 lidí a je to samostatně oddělená místnost :) ...

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to najdu, dekuju za rozhodnuti, tesim se :)

prinesu Monstra a L.E. - jeste nejake prani?

 

Vezmeš i foťák :) ?

 

Jinak 1Lachtane, pěšky chodim z vysočan docela pravidelně a je to docela příjemný :), člověk pak dorazí domů tak příjemně vyčerpanej a alkohol dostane příležitost vyprchat :)...

 

Skutečně se omlouvám pokud ta hospoda někoho pohorší :crying_anim: ale co já si pomatuju, tak mi to nikdy jako zakouřenej pajzl nepřišlo (alespoň ten salonek ve kterym předpokládám budeme ...) a i toalety byly komplet na fotobuňku a byly tam i jednorázový utěrky atd.... a u tý druhý pizzerie sem se trochu obával cen, v nápojovim lístku třeba vůbec neměli pivo a já bohužel zatim všechny z Vás neznám a nedokážu odhadnout, komu přijde pak za pivo platit 50kč normální a komu to zkazí náladu (já bych třeba odvařenej nebyl :D)...

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Jinak 1Lachtane, pěšky chodim z vysočan docela pravidelně a je to docela příjemný :), člověk pak dorazí domů tak příjemně vyčerpanej a alkohol dostane příležitost vyprchat :)....

Se vzdáleností problém nemám, ale nerad bych vysvětloval nějakému blbovi, že mu hodinky a pod. opravdu nedám :gun_bandana:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,kde se daj pořídit ty Fortisky s tím růžovým cifrem???? A přibližná cena????(klíďo do sz).......díkec

 

Vim, že otázka nesměřovala na mě, ale já je občas vídal na německý ebayi ...

 

BTW díky kibi za fotky :)

 

pro radost snowa jsem ten s bílym bolem s cedulí jim beam za zády ...

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...