Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Kamile, dej prosím vědět Chronomagovi, ať nás pak nepéruje, že jsme mu nic neřekli. Dík.

 

Já přijdu později, po osmý, prosím tedy abyste mi tam podrželi katalogy Zenith pod pultem. Děkuji.

No a kdyby někdo měl přebytečný katalog Omega, díky. Jedno jak starý, ale aby tam byly Moonwatch ref.3576.50.00, které jsem měl a stýská se mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo z účastníků na prodej leštící ubrousek? Rád na srazu odkoupím.

A naopak - nechcete někdo kazetu na zeď, zasklené odnímací přední víko, ze zadní části očka k zavěšení. Možno použít na motýly a jinou havěť, ale i na hodinky. Cena by byla 250,- Kč (na srazu možno za adekvátním množství piv či dobrou večeři).

Jo, a taky mi zbyly nějaké kšiltovky Chronomag (á 100,- Kč), tak je vezmu s sebou - když se neprodají, tak uděláme po půlnoci tombolu... ;)

post-3263-1280252196,06.jpg

post-3263-1280252201,72.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to nějak komplikuje....žena valí do Paříže, a já budu hlídat synka..pokusím se stavit na zmrzku a jedno pivko Posted Image

 

 

Ty to moc komplikuješ, vezmi synka s sebou, dáš mu taky zmrzku (to si pochutná) a jedno pivko (slastně usne) a o co pak tady jde. Musíš myslet konstruktivně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli není pozdě, tak se ještě hlásím k účasti. Díky za připočtení.

 

01. bandicoot

02. pavča

03. JDenver

04. Andrew

05. kibi

06. Jay Doll

07. farářskej

08. Kamil

09. martin151

10. PavelK

11. jancus

12. ricous

13. Cyber

14. long

15. spiderer

16. Murphy97

17., 18. Tada + 1

19. M916 & his Zenith

20. skalis (asi jo)

21. Trnak (asi teda taky :), pisu to teda voprskle za nej) Trňák říká, že oprskle můžeš

22. Honza K.

 

(Zkopíroval jsem poslední seznam, nevím, jestli je celý ještě aktuální.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Přímo se dá, pokud je volno, jsou tam dvě místa přímo naproti Gate, v okolí je místa spousta. Zaparkuješ v pohodě. A neboj, Ferrari Ti tam nikdo neukradne :)

 

Já pojedu jen takovým umírněným vozítkem prostého dělného lidu, nechci provokovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...