Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

jsem se dozvěděl, že mám blbej nick. se prej neví jak se má číst. tak teda [a:ma] anebo přesněji ??

 

pak se tam na stole válely krásné Tissoty se stříbrným cifrem a mimostřednou vteřinou na bílým řemenu od Simona. až budou na prodej, prosím o SZ

 

BTW: Realcop, Ty už nepij. kolárky z principu nikdy nosit nebudu. stejně jako jakoukoliv uniformu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To aama

 

Omlouvám se za faux pas se záměnou tebe za farářského. S promílí alkoholu v krvi člověk na ty cedule blbě vidí a kromě JDenvera si nikdo nejste na fotce z fóra podobný. Kolárek je součástí nějaké uniformy?? :eek: ehmm to slyším poprvé. Nevím o jaký princip ohledně nošení uniformy jde. Ale pokud myslíš naprosto nemožný materiál a nulové pohodlí, pak mi nezbývá než z tebou souhlasit. :war:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak se tam na stole válely krásné Tissoty se stříbrným cifrem a mimostřednou vteřinou na bílým řemenu od Simona. až budou na prodej, prosím o SZ

 

 

Tak se obávám, že ty Tissotky na prodej nebudou bo jsou pro přítuli těžká srdcofka. A kdyby jí nějakou náhodou pustily, tak se zase vrátí k původnímu majiteli. tedy ke mně :D

Ale beru v potaz, pokud by náhodou šly do světa, jsi první na řadě. Zatím se můžeš kochat tady http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/31606-tissot-vintage/

 

 

Jinak sraz byl řádně vypečený, oběma se nám tam tuze líbilo! A zachoval jsem naštěstí chladnou hlavu a na ty Marathony si ještě nějakou dobu počkám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To aama

 

Omlouvám se za faux pas se záměnou tebe za farářského. S promílí alkoholu v krvi člověk na ty cedule blbě vidí a kromě JDenvera si nikdo nejste na fotce z fóra podobný. Kolárek je součástí nějaké uniformy?? :eek: ehmm to slyším poprvé. Nevím o jaký princip ohledně nošení uniformy jde. Ale pokud myslíš naprosto nemožný materiál a nulové pohodlí, pak mi nezbývá než z tebou souhlasit. :war:

 

ok, ok, ber to s nadhledem, to byla reakce na omyl farářskej/aama, není to atak na nějakou konkrétní uniformu.

ale jinak ano, kolárek je součástí uniformy - uniformy kněží, klik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

mozno rozumie tvojmu postu ale nerozumie tebe.

 

To ani já někdy ne, ale ona věta v sobě nese natolik malý nános různočtení a významových vrstev, že její interpretace snad ani nevyžaduje nějaké větší umění v oboru hermeneutiky. Prostě fotka je takový obrázek, fórum je zrovna tohle, co si čteme, prohlížíme nebo kam píšeme a na něm žádné fotky nejsou. Nad tímto faktem jsem vyjádřil politování. Churchillův komentář se zjevně týkal něčeho úplně jiného, než otázky přímé emanace obrázků skrze tento prostor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To ani já někdy ne....

Tak se ale nemusíš intelektuálně realizovat zrovna tady. Hlubiny internetu skýtají mnoho jiných možností, kde můžeš předvést něco ze svého třeskutého humoru.

 

Ale abych přestal kecat nesmysly, kibi není jediný, kdo dává fotky ze srazu jinam a jen na ně odkazuje. Prohlídni si některá jiná vlákna ze srazů a setkání a určitě tam najdeš podobné odkazy od jiných členů. Do těch ses taky trefoval? Mohl bys, prosím, staré animozity přenést do nějakého jiného prostoru, mimo Chronomag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ale nemusíš intelektuálně realizovat zrovna tady. Hlubiny internetu skýtají mnoho jiných možností, kde můžeš předvést něco ze svého třeskutého humoru.

 

Ale abych přestal kecat nesmysly, kibi není jediný, kdo dává fotky ze srazu jinam a jen na ně odkazuje. Prohlídni si některá jiná vlákna ze srazů a setkání a určitě tam najdeš podobné odkazy od jiných členů. Do těch ses taky trefoval? Mohl bys, prosím, staré animozity přenést do nějakého jiného prostoru, mimo Chronomag?

 

Víš Kamile, já si nemyslím, že se tady salám nějak intelektuálně realizuje. On to podle mě nemá zapotřebí. Jeho humor není ani tak třeskutý jako spíš inteligentní. A taky bych v jeho případě nemluvil o žádný předpojatosti - spíš si myslím, že jenom správně definoval stav. A tato schopnost ho i v "civilním" životě celkem slušně živí... :) Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Víš Kamile, já si nemyslím, že se tady salám nějak intelektuálně realizuje. On to podle mě nemá zapotřebí. Jeho humor není ani tak třeskutý jako spíš inteligentní. A taky bych v jeho případě nemluvil o žádný předpojatosti - spíš si myslím, že jenom správně definoval stav. A tato schopnost ho i v "civilním" životě celkem slušně živí... :)

A proč ty máš potřebu do všeho kecat? Tobě to určeno nebylo, pokud vím.

 

Salamio má neustálou snahu rejpat do kibho. Jestliže se kdysi dávno neshodli, ať to řeší mezi sebou a ne na fóru, notabene když hodně dalších členů neví, která bije a pak se nestačí divit, o čem je řeč. A jak už jsem psal, v tomto případě v tom kibi není sám, fotky má jinde a dává na ně linky více lidí, do těch se ale salamio permanentně nenaváží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...