Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

A proč ty máš potřebu do všeho kecat? Tobě to určeno nebylo, pokud vím.

 

Salamio má neustálou snahu rejpat do kibho. Jestliže se kdysi dávno neshodli, ať to řeší mezi sebou a ne na fóru, notabene když hodně dalších členů neví, která bije a pak se nestačí divit, o čem je řeč. A jak už jsem psal, v tomto případě v tom kibi není sám, fotky má jinde a dává na ně linky více lidí, do těch se ale salamio permanentně nenaváží.

 

Možná mě taky okřikneš, že to nebo ono nebylo určeno mě, nebo ať mlčím, když jsem tam nebyl, ale snažíš se hájit něco, co je těžko obhajitelný.

Možná se pletu, ale nevím nic o tom, že by ostatní členové dávali fotky srazů výhradně na svůj soukromý web.

Jo, někdo občas kvůli velikosti souborů "pověsí" fotky na nějaký volně přístupný a k tomu určený úložiště a hodí sem link. To co udělal kibi, je ale IMHO divný.

A že salamio uhodil hřebíček na hlavičku je holt pravda. Plýtváš energií na místě, kde je to zcela zbytečný šerife. ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ty máš potřebu do všeho kecat? Tobě to určeno nebylo, pokud vím.

 

Salamio má neustálou snahu rejpat do kibho. Jestliže se kdysi dávno neshodli, ať to řeší mezi sebou a ne na fóru, notabene když hodně dalších členů neví, která bije a pak se nestačí divit, o čem je řeč. A jak už jsem psal, v tomto případě v tom kibi není sám, fotky má jinde a dává na ně linky více lidí, do těch se ale salamio permanentně nenaváží.

 

Kecat... Mám pocit, že to trošku přeháníš. Ani ty se, jak jsem si všiml, nedržíš v jednom vlákně. A to je dobře. Jsme na diskuzním fóru... Pokud máš pocit, že si ho zasloužím, dej mně ban. V opačném případě važ slova.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Pokud máš pocit, že si ho zasloužím, dej mně ban.

 

Taky bych si jeden vzal, jestli nedošly. Aspoň na měsíc, ať tu máte tzv. klid k práci. Já se zatím budu doma intelektuálně realizovat děláním vrat do garáže a zateplováním průjezdu, zima už se blíží.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jestli chcete ban, nemám s tím problém. Ale proč sem taháš bany, já něco takového říkal nebo snad naznačoval? A Kalifxi nedržím se v jednom vlákně, jsme diskuzní fórum, máš pravdu. Jenže nemám ve zvyku odpovídat na otázky, které nejsou určeny mě.

 

Není povinností kibiho fotit a dávat sem fotky, je to jeho svobodná vůle. Zrovna tak ja vaše svobodná vůle se na jeho fotky podívat nebo ne. Nikomu to problém nedělalo, dokud salamio nezačal rýpat. Když se vám to nelíbí, proč se na ty fotky díváte? Nejlepší na tom je, že pak tady vznikne komická situace (nebo to mám nazvat inteligentním humorem?), kdy polovina členů neví, kdo a proč se do někoho strefuje. Já nereagoval na salamiovy narážky, ty už patří k místnímu folkloru, jen mi vadila ta zbytečná porce ironie na dotaz, o co se vlastně jedná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení chronopřátelé, požádám vás o 5 minut pohledu na druhou stranu hodinek, nejlépe přes průhledné dýnko.

Ono potom všechno vypadá tak trošku jinak-vyrovnanějí ;)

Opravdu vřele doporučuji, je to taková "terapie objetím" :smile_anim:

 

A Kamile, po zrealizování prosím o smazání postu(ů) v jinak báječném vlákně o srazech v matičce Praze.

 

Předem díky moc a přeji báječnou neděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JDenver

 

Já myslel, že ta pirátská ikonka je jen taková habaďura a on je to vážně pravej nefalšovanej pirát s jedním okem. Jo a na tvou poslední otázku: Vážím 140 Kg. Mimochodem vysím ti za cedulku. Piješ kafe, čaj? A tím nemyslím žbrndy ze supermárketu.

 

Děkuji za info. Tak to má být. Chlap pod 100kg je prostě podezřelej. :D

Za jmenovku "vysíš" totéž co všichni ostatní. Nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

A Kamile, po zrealizování prosím o smazání postu(ů) v jinak báječném vlákně o srazech v matičce Praze.

 

Tak to má být: Škrťte, co se nehodí! Upraveno uživatelem salamio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave me taxik vyhodil pred domovem :) akce se povedla a Sergej s Dzejdym vydrzeli nejdele, myslim, ze to bylo zajimavy :) Navic kdyz vsichni uznali, ze Breitling je na spici, co vic si prat :D

 

 

Já dorazil až v 6:00 AM. Na toho hamburgera jsem neměl chodit. Celou sobotu jsem měl pocit že jsem spolkl kuželku. Mimochodem, tím všichni myslíš sebe a taxikáře? :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz byl fakt moc prima, jsem rád, že mi o tom Kibi pověděl a mohl jsem se na Vás přijít podívat :)

 

Pak jsem ještě zjistil, že ten sympaťák s taškou plnou nožů je můj bývalý spolužák a patrně největší žijící legenda naší školy :D

 

No tak tohle bylo největší překvápko bych řekl měsíce :) Že se to tam bude tradovat 'z generace na generaci' , to bych fakt netušil :)

 

O'p'B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chcete ban, nemám s tím problém. Ale proč sem taháš bany, já něco takového říkal nebo snad naznačoval? A Kalifxi nedržím se v jednom vlákně, jsme diskuzní fórum, máš pravdu. Jenže nemám ve zvyku odpovídat na otázky, které nejsou určeny mě.

 

Není povinností kibiho fotit a dávat sem fotky, je to jeho svobodná vůle. Zrovna tak ja vaše svobodná vůle se na jeho fotky podívat nebo ne. Nikomu to problém nedělalo, dokud salamio nezačal rýpat. Když se vám to nelíbí, proč se na ty fotky díváte? Nejlepší na tom je, že pak tady vznikne komická situace (nebo to mám nazvat inteligentním humorem?), kdy polovina členů neví, kdo a proč se do někoho strefuje. Já nereagoval na salamiovy narážky, ty už patří k místnímu folkloru, jen mi vadila ta zbytečná porce ironie na dotaz, o co se vlastně jedná.

 

Hele Kamile buď tak laskav a nepřekrucuj to, co jsem napsal. Že s banováním nemáš problém je mně jasný. Ale já neřekl, že chci ban. A tý druhý zvýrazněný pasáži přece sám nevěříš. :) Každej z nás to tady občas udělá. Komický je, že i v týhle kauze si reagoval na něco, co se tě netýká. Jen si se chtěl kibiho zastat... A že nešlo o otázku v pravým slova smyslu je irelevantní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. No vidíte, kluci - a já myslel, že tohle je vlákno, do kterýho se píše o tom, jak se všichni potkáme a bude pohoda a následně se do něj píše o tom, jak jsme se všichni potkali a byla pohoda. Někde na základní úrovni vzniklo nedorozumění.

 

2. Ondřeji B. - já jsem ten týpek, co seděl proti tobě a žíznivě koukal na tvý nože. Protože se mi v tý hospodě nejspíš patřičně nepodařilo dát najevo, jak jsou nádherný, rád bych využil tuhle cestu a řekl to: jsou moc nádherný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

.... Komický je, že i v týhle kauze si reagoval na něco, co se tě netýká.....

Když už tě nezajímá podstata problému a uhýbáš do jazykových nuancí, ono reagovat na "něco" je rozdíl, než odpovídat na cizí otázky. A samozřejmě se mě jako admina týká, pokud se někdo opakovaně pokouší rozhádat fórum, i když si to možná ani neuvědomuje.

 

EDIT: K těm banům. Pokud nepočítám pokusy o spamy nebo prodeje faků, jediný, kdo ode mne dostal ban byl carpaccio. Toho hodinky vůbec nezajímaly, nikdy o nich nic nenapsal, jen prudil. Asi před dvěma měsíci dostal na týden už druhý během půl roku. Následně jsme se domluvili jak přes SZ, tak veřejně na fóru, že se ozve a sejdeme se na kafe a probereme to. Od té doby se po něm slehla zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda! Buď píšeš z Příbrami nebo jsem tam včera viděl Tvého ducha! :)

 

No právě, v Praze jsem se stavoval cestou do Příbrami na výstavu. Teď už jsem zase doma u Ostravy, bohužel mám moc práce na to, abych byl z dílny dýl než dva dny :)

 

2. Ondřeji B. - já jsem ten týpek, co seděl proti tobě a žíznivě koukal na tvý nože. Protože se mi v tý hospodě nejspíš patřičně nepodařilo dát najevo, jak jsou nádherný, rád bych využil tuhle cestu a řekl to: jsou moc nádherný :)

 

Díky díky :)

 

O'p'B

 

PS: Kibi, fotky hodinek úžasný, čučím na to jak puk :) Jenom na tom srazu jsi asi fakt měl křivej objektiv, protože taky na každý fotce vypadám jako idiot :) :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tě nezajímá podstata problému a uhýbáš do jazykových nuancí, ono reagovat na "něco" je rozdíl, než odpovídat na cizí otázky. A samozřejmě se mě jako admina týká, pokud se někdo opakovaně pokouší rozhádat fórum, i když si to možná ani neuvědomuje.

 

EDIT: K těm banům. Pokud nepočítám pokusy o spamy nebo prodeje faků, jediný, kdo ode mne dostal ban byl carpaccio. Toho hodinky vůbec nezajímaly, nikdy o nich nic nenapsal, jen prudil. Asi před dvěma měsíci dostal na týden už druhý během půl roku. Následně jsme se domluvili jak přes SZ, tak veřejně na fóru, že se ozve a sejdeme se na kafe a probereme to. Od té doby se po něm slehla zem.

 

Kamile já nikam neuhýbám. Prosimtě jaký jazykový nuance? I přes jedno použitý cizí slovo si myslím, že obsah mýho postu pochopí každej. Pokud si reagoval jako admin, tak je to v pořádku. Někdy to pro mě není úplně zřejmý.

Ale nemyslím si, že že by se někdo opakovaně pokoušel rozhádat fórum. Leda, že by to dělal fakt nějak nevědomky, jak píšeš. Což ale můžu být i já. Takže pak díky za otevření očí a já se tím pádem jako "...člen kohorty sympatizantů..." omlouvám "...většině rozumných, neutrálních nebo znechucených členů..." ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...