Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Drazí gentlemani, děkuji Vám za příjemný sraz, milé popovídání a celkově fajn večer! Obzvláště díky JDenverovi za jmenovky, díky kterým již nedocházelo k trapným nedorozuměním ohledně jmen a nicků jako dříve. Děkuji taktéž i všem ostatním za dobrou náladu a za hodinky, které jste donesli ukázat. Přikládám naší společnou rodinnou fotku, a na další fotky se těšte v neděli.

post-5465-1280530913,58.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

JLC Memovox

Zenith El Primero - z toho 2x vintage, 1x open, 1x chrono

Omega PO, PO 007, bondovky, Moonwatche

Glycine Airman a 1x s Unitasem

Seika asi 4x vintage i nové

Rolex Milgauss, DS, Daytona

Breitling Heritage

Prim Sport Igen 45mm 2x a nějaké staré

Jaermann & Stübi

Longines

Steinhart chrono

Raymond Weil

Oris

Zodiac

letecké Longines a Lemanie

Slava

Junkers

a další...

 

Takže na tom stole bylo kolem 2 mio. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kucí, oproti osobnímu předsevzetí přijít na chvilku jsem to tam v podstatě zavíral. :D Díky všem za příjemný pokec, půlnoční filmové okénko a všem, mně doposud neznámým členům, za velmi dobrý pocit ze setkání s nimi.

 

P.S. jo a někdo (Jancus?) si tam zapomněl nefunkční, leč pěkný zapalovač. Tož je kdyžtak u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kucí, oproti osobnímu předsevzetí přijít na chvilku jsem to tam v podstatě zavíral.Posted Image Díky všem za příjemný pokec, půlnoční filmové okénko a všem, mně doposud neznámým členům, za velmi dobrý pocit ze setkání s nimi.

 

P.S. jo a někdo (Jancus?) si tam zapomněl nefunkční, leč pěkný zapalovač. Tož je kdyžtak u mě.

 

Martine cokoli jiného od tebe by mě zklamalo...Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také děkuji všem za pěkný večer. Vzhledem k vysoké účasti jsem si zase rozšířil povědomí o tom kdo je kdo a je fajn když si k nicku mohu přiřadit i tvář (jen doufám že si Kalifx do příště neoholí svou bradku, to by mě asi dost dezorientovalo :D ). Nezbývá než doufat, že příště se to opět vydaří a účast bude hojná.

 

P.S.: Když jsem uklízel stoly a "zhasínal v lokále" tak jsem tam pozbíral cca. dvě tašky katalogů. Netuším čí to je takže případní zájemci ať se o ně přihlásí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...