Jump to content

Sraz Chronomagu - Praha

Recommended Posts

KUAAAAA zase jsem to propásl. Šlo by to, že by admin obeslat všechny členy a informoval je o srazech?

Ten dotaz myslíš fakt vážně?

Jak psal Moty, stačí sledovat toto vlákno.

Já měl včera toto.

post-5318-016308700 1342206624.jpg

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já pojedu jen takovým umírněným vozítkem prostého dělného lidu, nechci provokovat

Ale nože se na srazy teda jako nosit můžou?

Kecat... Mám pocit, že to trošku přeháníš. Ani ty se, jak jsem si všiml, nedržíš v jednom vlákně. A to je dobře. Jsme na diskuzním fóru... Pokud máš pocit, že si ho zasloužím, dej mně ban. V opačném p

Bohužel , je toho tenhle tejden moc a standartně nestíhám takže se omlouvám za absenci :-(

u mě to samý...a tak jsem se těšil... :crying_anim:

Fotky dodám, prosím o chvilku strpení - neumím to fotit, nemám makro a nemám čím svítit.

Dnes ráno jsem fotil nože k prodeji a na hodinky už nedošlo, poněvadž sem se s tim sr.l a sr.l a výsledek stejně nic moc...

EDIT: myslým tedy fotky svých hodinek, kvůli orientaci, jak to chtěl Ladisu - abyste nečekali nějakou reportáž...

Edited by Teatime

Ani jsem nezaregistroval jestli jsi to říkal, ale proč Sinn když Breitlingen forever?:P

Tak nejak se to stalo :) Proste sly kolem me a chtel jsem to vyzkouset a dobry. Od Breitlingenu uz jsem toho mel hodne a nic soucasneho me nepritahuje :(

No pěkné nové hodinky máš ))) ale doufám, že Omegy jsou zavřené v šuplíčku pro pocit hodinkové jistoty....

Každopádně ty tvoje Sinny bych rád viděl naživo....

Ani jsem nezaregistroval jestli jsi to říkal, ale proč Sinn když Breitlingen forever?:P

To proto, že spiderer už poměrně dlouhou dobu obdivuje renee :D
  • 2 months later...