Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Chlapi, nic nevybírejte. Hodinky to nenahradí a jako náprava důvěry v gentlemanskeho ducha srazu mi úplně stačí, že jste nějaký příspěvek navrhli - že vám zkrátka na zachování fair play záleží. Doufám že nějaký sraz zase bude, doufám že v tom termínu budu volnej a že se budu moct zase ponořit do té skvělé atmosféry společného hobby. Akorát mi příště neukazujte žádný Igeny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidne se k nejaky kompenzaci taky pridam, napiste nekdo hromadnou SZ se vsema co jsou ochotny se pridat ...

Jak psal McStinger o prostrednikovi, jestli by nestalo za to nahodit nejakou adresu kam by dotycny ty hodinky mohl poslat kdyby se v nem hnulo svedomi, jinak uvahy o chmatakovi z venku se mi moc nezdaji, na 99 procent to byl IMHO nekdo odsud :-(

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prosím vas ke gentleman kompenzaci se přihlásilo Hodně lidi. Budeme každej psát SZ Martinovi nebo zorganizujeme něco společného tady?

 

Já bych se osobně na názor Martara vykašlal -))) ( já mu psal osobně ) a prostě se složil a něco mu sehnal. Co vy na to?

Prosím Martara, aby se nevyjadřoval :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Martinem jsme si psali a o finanční náhradu nestojí, pravda má v tom, že Igeny mu to nenahradí, napadá někoho nějaká jiná možnost? Rád se přidám, ale kromě finanční náhrady mě nic nenapadá, protože jsem úplně mimo PRIM manii :) , takže ani nevím, kde sehnat, případně co pro to udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

Já bych se osobně na názor Martara vykašlal -))) ( já mu psal osobně ) a prostě se složil a něco mu sehnal. Co vy na to?

Prosím Martara, aby se nevyjadřoval :-))).

 

Martine, tak se toho chop a dáme to nějak dohromady ... ale chtělo by to prvně zjistit, kdo je teda ochoten se definitivně složit a dát dohromady budget, protože já ani nemám šajnu, na kolik nějaké podobné Igeny mohou vyjít, podle toho můžeme postupovat dále :) . Aspoň se něco o PRIMkách dozvím :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,

 

sorry, že píšu až teď, ale...

 

Když jsem si tenhle příspěvek hned ráno začal číst, vzplanula ve mě naděje, že se hodinky přece jenom našly. Ale teď, jak to tady vypadá, jsou hodinky v nenávratnu. Martare, je mi moc líto, že jsi hned na prvním srazu udělal takovouhle negativní zkušenost. Tys přišel poprvé a tohle se taky stalo poprvé. Je to vážně nešťastné.

 

I přesto v celé té záležitosti vidím jako životní optimista něco hodně pozitivního. Mluví se tu o úpadku gentlemanství na fóru. Já zde ale i přes to všechno pozoruji velké projevy solidarity, porozumění a snahu Martarovi pomoci. To je pro mě důkazem, že základní myšlenky fóra zůstávají naplněny. A protože se také cítím být členem tohoto "klubu gentlemanů", připojuji se s nabídkou podílet se na kompenzaci ztráty, která jednomu z nás vznikla. 

 

Nakonec bych ještě rád dodal, že srazy by se měly konat i nadále. Zlu a špatným úmyslům se nesmí ustupovat, je třeba s nimi bojovat (třeba stanovením nějakých ochranných opatření a pravidel). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si tenhle příspěvek hned ráno začal číst, vzplanula ve mě naděje, že se hodinky přece jenom našly. Ale teď, jak to tady vypadá, jsou hodinky v nenávratnu. Martare, je mi moc líto, že jsi hned na prvním srazu udělal takovouhle negativní zkušenost. Tys přišel poprvé a tohle se taky stalo poprvé. Je to vážně nešťastné.

 

I přesto v celé té záležitosti vidím jako životní optimista něco hodně pozitivního. Mluví se tu o úpadku gentlemanství na fóru. Já zde ale i přes to všechno pozoruji velké projevy solidarity, porozumění a snahu Martarovi pomoci. To je pro mě důkazem, že základní myšlenky fóra zůstávají naplněny. A protože se také cítím být členem tohoto "klubu gentlemanů", připojuji se s nabídkou podílet se na kompenzaci ztráty, která jednomu z nás vznikla. 

 

Nakonec bych ještě rád dodal, že srazy by se měly konat i nadále. Zlu a špatným úmyslům se nesmí ustupovat, je třeba s nimi bojovat (třeba stanovením nějakých ochranných opatření a pravidel). 

 

krásně si to napsal :) souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem psal taky se rád přidám ke kompenzaci. Jinak jak se tady někdo ptal ohledně toho focení. Tak světlo jsem držel já a potom, vlastně jenom vím ,že se hodinky posunuly k někomu na našem stole. No a pak si pro ně martar šel a už je nemohl najít. Tak se pojďme domluvit, že se toho někdo ujme a sežene jiné sporty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kazdopadne je to ponauceni pro priste. nosim tam docela drahe hodinky a moc nesleduju kdo je ma. holt uz budu nosit jenom jedny a privazany na spagatu. a to jsem si chtel od znameho na sraz pujcit vintazni fullgoldy Vacheron Constantin....jeste ze byl v zahranici a nestihnul se vratit. skoda, protoze takhle tam uz nikdo nebude brat kolekce hodinek ale jenom jedna " shity", aby mu jich nebylo lito ztratit.....

 

Jinak pro priste navrhuji hospodu s uzavrenym salonkem, protoze sem opravdu mohl kazdy a preci jen se vsichni nezname.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hulk: Ja mel Omegy peknou chvili u vas na stole a bylo mi to jedno, protoze se od videni zname, sedeli jsme spolu i minule, ale k velkymu stolu bych je na kolovani nedal, tam uz to byla pro me moc velka neznama (take z duvodu nekolika incidentu kdy nekdo hodinky zapujcene poskodil) ...

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to průda :( viděl jsem seznam, ale nemohl tam být i někdo mimo něj? Já třeba posledně na srazu taky nebyl napsaný. Jestli by se neměla zrobit jakási prezenčka do budoucna. Sice to zní jako administrativní pruda, ale v takovýchto případech by se mohla hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to průda :( viděl jsem seznam, ale nemohl tam být i někdo mimo něj? Já třeba posledně na srazu taky nebyl napsaný. Jestli by se neměla zrobit jakási prezenčka do budoucna. Sice to zní jako administrativní pruda, ale v takovýchto případech by se mohla hodit.

No nevím, jestli by to něčemu pomohlo, ale v každém případě jmenovky jsou dobrý nápad, už jenom pro přehlednost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...