Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Na příštím srazu zhasněte, bude tma, v této nastané tmě, ten, kdo to zcizil, to odnese na svoje místo.

 

:D po dlouhé době trošku odlehčení :D 

 

Kluci na srazu jsem nebyl, jestli se Martarovi seženou Igeny, tak se budu podílet, protože zrovna on na fórum přinesl nový svěží a velmi sympatický a systematický přístup. 

Pokud on nechce, tak to budu respektovat. 

 

Já si myslím, že se tam prostě někdo přichomejtl a lapl, co bylo po ruce...prodejní kanály tady sledujeme bedlivě, takže jestli se někde objeví, tak si jich určitě všimneme ( to dýnko je jistotka ). 

 

Uz to vubec nekomentovat treba. Vsechno co melo smysl se reklo...

 

Je to tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co udělat pro to, aby to fraška nebyla?

Prestat tady vybirat penize PROTI vuli majitele. Nedelat ze sebe machry a svatousky jako ze nahradite, co jste neukradli. Nesnazit se detektivni analyzou najit pachatele, ktery se jako nehlasi ve vlakne. Prestat vymyslet "novy bezpecky system srazu" s dochazkou, seznamem hodinek predem, apod.

Proste jste kokoti, mezi vama nekdo slohnul jedny hodinky a vy se v tom ted placate. Majitel je smutnej, ale paradoxne to z vas jako jedinej proste prijmul - on je vlastne borec. 

Sorry, ze to rikam takhle, je to muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestat tady vybirat penize PROTI vuli majitele. Nedelat ze sebe machry a svatousky jako ze nahradite, co jste neukradli. Nesnazit se detektivni analyzou najit pachatele, ktery se jako nehlasi ve vlakne. Prestat vymyslet "novy bezpecky system srazu" s dochazkou, seznamem hodinek predem, apod.

Proste jste kokoti, mezi vama nekdo slohnul jedny hodinky a vy se v tom ted placate. Majitel je smutnej, ale paradoxne to z vas jako jedinej proste prijmul - on je vlastne borec. 

Sorry, ze to rikam takhle, je to muj nazor.

 

Fanouši, žij a nech žít. Na tom srazu jsi nebyl, není to tvůj problém a úplně zbytečně se sereš někam, kde o to evidentně nestojí. Budu rád, když si své razantní hodnocení necháš na jinou příležitost a přestaneš častovat kokotama lidi, kteří evidentně nic špatného neudělali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fanouši, žij a nech žít. Na tom srazu jsi nebyl, není to tvůj problém a úplně zbytečně se s..eš někam, kde o to evidentně nestojí. Budu rád, když si své razantní hodnocení necháš na jinou příležitost a přestaneš častovat kokotama lidi, kteří evidentně nic špatného neudělali

Muzu si rikat co chci. Nevim co je na tom spatnyho. Hlavne to zase nezacni mazat, jako vsechny diskuze, ktery se nehodej.

Ale mas pravdu, ze mi do toho moc neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu si rikat co chci. Nevim co je na tom spatnyho. Hlavne to zase nezacni mazat, jako vsechny diskuze, ktery se nehodej.

Ale mas pravdu, ze mi do toho moc neni.

 

 

Říkat si můžeš, co chceš. Urážet lidi tady nebudeš. Nesmáznul jsem jedinou diskuzi, tak sklapni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestat tady vybirat penize PROTI vuli majitele. Nedelat ze sebe machry a svatousky jako ze nahradite, co jste neukradli. Nesnazit se detektivni analyzou najit pachatele, ktery se jako nehlasi ve vlakne. Prestat vymyslet "novy bezpecky system srazu" s dochazkou, seznamem hodinek predem, apod.

Proste jste kokoti, mezi vama nekdo slohnul jedny hodinky a vy se v tom ted placate. Majitel je smutnej, ale paradoxne to z vas jako jedinej proste prijmul - on je vlastne borec. 

Sorry, ze to rikam takhle, je to muj nazor.

Vezmu to popořádku:

- Nemůžeme přestat vybírat peníze proti něčí vůli, jelikož jsme s tím ani nezačali.

- Pokud ti snaha pomoct poškozenému přijde jako machrování a svatouškování, pak je to jen tvůj životní postoj a ten nám nenuť. My to myslíme vážně.

- Najít pachatele detektivní analýzou je opravdu nesmysl.

- Najít bezpečný systém srazů byl můj návrh, pokud z něj nic nebude, OK.

- Jsme kokoti - z pohledu některých lidí bezpochyby.

- Martar je borec - souhlasím.

- Je to tvůj názor - každý z nás tu nějaký má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkat si můžeš, co chceš. Urážet lidi tady nebudeš. Nesmáznul jsem jedinou diskuzi, tak sklapni. 

Nikoho neurazim, nevytrhavej veci z kontextu. Muzu si rikat co chci, delal jsem to vzdycky. Tak nehysterci.

Koncim tady, asi kazim slunickovou auru tohoto vlakna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Prestat tady vybirat penize PROTI vuli majitele.

 

2) Prestat vymyslet "novy bezpecky system srazu" s dochazkou, seznamem hodinek predem, apod.

 

Co na to napsat, v tomhle máš pravdu, ty kokoty bych z toho asi vynechal :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to taky dále nerozmazával, kor když si to Martin vyloženě nepřeje platit ani náhradovat, všichni už jsme k tomu napsali své ... a je to poučení pro příště. A to i s tím co tady napsal VintageLover ... to mě zaskočilo, příště už vím na co dát pozor ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšlo mi tedy, že o diskuzi zde neví jen 1 přihlášený účastník srazu: 8. Oný

Napsal jsem mu SZ, ale neodeslal jsem ji nakovec, protože jsem zjistil, že onny byl na fóru naposledy aktivní dnes v 8:27 hod. Neznám ho, tudíž nevím, jestli na srazu byl. Příjde mi zvláštní sledovat fórum a přitom se nevyjádřit (1283 příspěvků)  k tak dramatické události, která se na srazu stala.

Tak snad se to vysvětlí, pořád jsem přesvědčený, že je to nedorozumění.

To, ze se prihlasil prece vubec neznamena, ze prochazel vlakna... Ja se treba teprve predevcirem dozvedel o "kupci" a to jsem tady kazdy den a dost se to resilo. :) Mam forum i v zalozkach, ktere se automaticky v chromu oteviraji, takze jsem prihlaseny asi temer porad. 

Zacina z toho byt kovbojka. Samozrejme hodinek s takovym pribehem je velka skoda, ale snad se jednou vrati... 

Chtel jsem na sraz jit, ale jsem moc rad, ze jsem nesel. Jeste bych byl podezrely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, ze se prihlasil prece vubec neznamena, ze prochazel vlakna... Ja se treba teprve predevcirem dozvedel o "kupci" a to jsem tady kazdy den a dost se to resilo. :) Mam forum i v zalozkach, ktere se automaticky v chromu oteviraji, takze jsem prihlaseny asi temer porad. 

Zacina z toho byt kovbojka. Samozrejme hodinek s takovym pribehem je velka skoda, ale snad se jednou vrati... 

Chtel jsem na sraz jit, ale jsem moc rad, ze jsem nesel. Jeste bych byl podezrely...

Jestli nejsi podezrelej proto, ze jsi nesel  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, všem kteří mi projevili podporu ještě jednou moc děkuju. Vaše snaha o kompenzaci pro mne má větší cenu než kompenzace samotná, z mé strany je to uzavřené a vůči účastníkům a srazu zůstávají pozitivní pocity. Jestli trochu děláte do primek, budu rád, když po nějakou dobu budete bedliveji sledovat Igeny v inzerci, tak jako já. Škrábánec na nožce a zdvojená nedokonalost v lumi na dvanáctkovém indexu jsou dobrá a obtížné odstranitelná vodítka, i kdyby se cifr a pouzdro rozhodily a použily do jiných hodinek. I když vlastně úplně nevím, co bych dělal, když bych je v té inzerci objevil....

 

Doufám, že další příspěvky v tomhle vlákn? už budou o termínu a místě příštího pražského srazu, na který se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, všem kteří mi projevili podporu ještě jednou moc děkuju. Vaše snaha o kompenzaci pro mne má větší cenu než kompenzace samotná, z mé strany je to uzavřené a vůči účastníkům a srazu zůstávají pozitivní pocity. Jestli trochu děláte do primek, budu rád, když po nějakou dobu budete bedliveji sledovat Igeny v inzerci, tak jako já. Škrábánec na nožce a zdvojená nedokonalost v lumi na dvanáctkovém indexu jsou dobrá a obtížné odstranitelná vodítka, i kdyby se cifr a pouzdro rozhodily a použily do jiných hodinek. I když vlastně úplně nevím, co bych dělal, když bych je v té inzerci objevil....

 

Doufám, že další příspěvky v tomhle vlákn? už budou o termínu a místě příštího pražského srazu, na který se těším.

 

Tak k tomu není, myslím, co dodat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, všem kteří mi projevili podporu ještě jednou moc děkuju. Vaše snaha o kompenzaci pro mne má větší cenu než kompenzace samotná, z mé strany je to uzavřené a vůči účastníkům a srazu zůstávají pozitivní pocity. Jestli trochu děláte do primek, budu rád, když po nějakou dobu budete bedliveji sledovat Igeny v inzerci, tak jako já. Škrábánec na nožce a zdvojená nedokonalost v lumi na dvanáctkovém indexu jsou dobrá a obtížné odstranitelná vodítka, i kdyby se cifr a pouzdro rozhodily a použily do jiných hodinek. I když vlastně úplně nevím, co bych dělal, když bych je v té inzerci objevil....

 

Doufám, že další příspěvky v tomhle vlákn? už budou o termínu a místě příštího pražského srazu, na který se těším.

hluboká poklona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...