Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Moc pěkný jste to měli a Davide ty tvoje zálesácký G-chrona jsou teda nekompromisní :lol2:

Už se musím také někdy zůčastnit, dost mě to láká, ale nějak vůbec není čas...

Nezkoušeli jste už někdy udělat nějaký sraz třeba i o víkendu? Co taková letní zahrádka někde?

 

Se divím, žes nedovalil, ale klidně přijď kdykoliv na další sraz, jak jsem Ti říkal, jsou tam prima lidi, randáááál hodinek a hlavně zábava. Jediný co mi nevyhovuje na Gejtu, že jsou malý porce jídel, habáče s poch.... hranolkama a ceny ne úplně odpovídající porcím, takže bych se také přimlouval za jinej lokál, ale nechci tady fušovat organizátorům/ovi Kubovi do plánů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divím, žes nedovalil, ale klidně přijď kdykoliv na další sraz, jak jsem Ti říkal, jsou tam prima lidi, randáááál hodinek a hlavně zábava. Jediný co mi nevyhovuje na Gejtu, že jsou malý porce jídel, habáče s poch.... hranolkama a ceny ne úplně odpovídající porcím, takže bych se také přimlouval za jinej lokál, ale nechci tady fušovat organizátorům/ovi Kubovi do plánů :)

 

Bohužel jako vždy je pro mě 24 hodinový den málo a nestíhal jsem...jen abych tu nebyl za nějakého ničitele, já samozřejmě nechci nějak organizátorům lézt do zelí, jen prostě když je hezky, tak radši sedím někde venku, takže jsem to pouze nadhodil nic víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jako vždy je pro mě 24 hodinový den málo a nestíhal jsem...jen abych tu nebyl za nějakého ničitele, já samozřejmě nechci nějak organizátorům lézt do zelí, jen prostě když je hezky, tak radši sedím někde venku, takže jsem to pouze nadhodil nic víc :)

Každopádně, ani nechoď, je to tam jeden h...l vedle druhýho, co si dělá z Davida jen srandu :clap: a ani hodinky bys tam žádný neviděl, všechny jsou v osvětleným trezoru ( to je novinka, kvůli Casiům na solární pohon ) :lol2:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe Martine ne*er :D :D :D ... a navíc, já už jsem imunní :D , sranda mi nevadí a navíc jsem přiznal, že sem blázen :D :D :D ...

 

ProsímTě v klidu Michale, úplně v pohodě doraž :D ...  

Jasně, je to sranda, jen se to snažím zlehčit.

Cikinek: ty vintage fortis budou ještě hezčí, až konečně vyleštím to sklíčko ( chystám se na to od jejich koupě ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně, ani nechoď, je to tam jeden h...l vedle druhýho, co si dělá z Davida jen srandu :clap: a ani hodinky bys tam žádný neviděl, všechny jsou v osvětleným trezoru ( to je novinka, kvůli Casiům na solární pohon ) :lol2:  

 

Tak ti teda děkuju, to až přijdu tak rovnou dostanu tuplákem po hlavě ne :lol2: A vlastně co, já toho taky nemám moc co ukázat, tak si alespoň nebudu připadat tak blbě, když tam vlastně hodinky nebudou a alespoň poznám nové lidi. Nee rád vás poznám, takže doufám, že už mi to konečně taky někdy vyjde.

 

Woe Martine ne*er :D :D ... a navíc, já už jsem imunní :D , sranda mi nevadí a navíc jsem přiznal, že sem blázen :D :D  ...

 

ProsímTě v klidu Michale, úplně v pohodě doraž :D ...  

 

Však v pohodě když mi to vyjde tak dorazím, asi si na to příště vezmu dovolenou o které nikam neodjedu, nebo nevím už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc pekne, co je to za velikost?

39 x 40 mm, přibližně, nosej se luxusně a je to rok výroby 1973!!!!- - i na mojí ruku, ne zrovna malou. Víc foto a i o nich je ve vláknu od kristianova ( kristianovo, fotky a podobně ), od kterého je mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...