Jump to content

Sraz Chronomagu - Praha

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Já pojedu jen takovým umírněným vozítkem prostého dělného lidu, nechci provokovat

Ale nože se na srazy teda jako nosit můžou?

Kecat... Mám pocit, že to trošku přeháníš. Ani ty se, jak jsem si všiml, nedržíš v jednom vlákně. A to je dobře. Jsme na diskuzním fóru... Pokud máš pocit, že si ho zasloužím, dej mně ban. V opačném p

Může mi prosím někdo vysvětlit, pokud možno jednoduchou a nenásilnou formou, co je tak špatného na pátcích? Určitě jsem to už věděl ale asi to potřebuji připomenout. Dík.

Sraz v pátek by znamenal, že by do zavíračky zůstalo mnohem víc členů, mnohem víc by se jich vožralo a asi by při tom bylo ohroženo mnohem víc hodinek :-) ... Navíc pokud by člověk vzal páteční sraz poctivě až do konce, má díky "klidovému režimu o sobotním dopoledni" půlku víkendu v háji, to se před rodinou blbě obhajuje. A nakonec... co si pamatuju z mladších let, páteční večery jsou dost náročné z hlediska rezervací stolů a taky hlučn?jších a opilejších hostů.

No, napadlo me, ze treba lidi plánuji rodinný vikend tak ze uz jedou v patek pryč, asi

Domníval jsem se, že toto se týká spíše letního období. Nebo že by platilo: "Co chronomagor, to zarputilý chalupář"?  :D

Sraz v pátek by znamenal, že by do zavíračky zůstalo mnohem víc členů, mnohem víc by se jich vožralo a asi by při tom bylo ohroženo mnohem víc hodinek :-) ... Navíc pokud by člověk vzal páteční sraz poctivě až do konce, má díky "klidovému režimu o sobotním dopoledni" půlku víkendu v háji, to se před rodinou blbě obhajuje. A nakonec... co si pamatuju z mladších let, páteční večery jsou dost náročné z hlediska rezervací stolů a taky hlučn?jších a opilejších hostů.

Aha ... takže zjednodušeně řečeno jde o to, aby jsme si to moc neužili.  :huh:

Aha ... takže zjednodušeně řečeno jde o to, aby jsme si to moc neužili.  :huh:

:gora:  :lol2:

Já se stejně vracím z Rakous až 13.11., takže beze mne. Ale občas má pátek své výhody - zrovna my dva s JDenverem by jsme mohli vyprávět.

... takže zjednodušeně řečeno jde o to, aby jsme si to moc neužili. :huh:

:-) :-) :-)

Nakonec proč ten pátek nezkusit? Třeba bude účast hojná a dorazí i členové, kteří normálně nemůžou...

Edited by martar

Tak když se ten pátek řekne dost dopředu tak klidně... Já jako student jsem zvyklý kalit v týdnu aj o víkendu, tak je mi to jedno :D

:gora:  :lol2:

Já se stejně vracím z Rakous až 13.11., takže beze mne. Ale občas má pátek své výhody - zrovna my dva s JDenverem by jsme mohli vyprávět.

Některé věci na internet nepatří. Čert ví kdo by si to mohl přečíst.  :rolleyes:

Nakonec proč ten pátek nezkusit? Třeba bude účast hojná a dorazí i členové, kteří normálně nemůžou...

Za pokus nic nedáme.

5.11 by bylo u mě vpoho. V Pátek večer určitě nemůžu ( skoro nikdy, bohužel- treninky ), tak kdyžtak postujte hodně fotek, kdyby to v ten pátek bylo. 

Já v pátek nemůžu v podstatě nikdy, až na výjimky mizíme někam ven. Jinak bych s termínem počkal tak, aby mohl i Manťák, týden nás nezabije. Přimlouvám se za čtvrtek, středu asi zvládnu. 

A co 10.-16.prosince? Neplanujete neco? 

Pokud tu budeš, tak prostě něco uskutečníme, maximálně to bude menší :). Nějaká preference dne?

Rád se 5.11. přidám taky. Pokud teda nevadí, že přitáhnu jen low-cost společenské rádiovky a chronomagorství odolávám, co mi síly stačí.  :flex:  (Tak snad se to konečně prolomí...  :helpsmilie:  )

Edited by Locky