Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Tak beru zpět, teď jsem si ten starej sraz našel http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/9637-sraz-chronomagu-praha/?p=1121670 a bylo tam zapsáno taky jen dvacet lidí. Stopro jich ale v reálu bylo víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ensi

ja to naprosto chapu a souhlasim, vemte si treba me - byl jsem na srazu poprve, navic uplnou nahodou, protoze jsem byl zrovna tento tyden v Pze, v diskusich moc aktivni nejsem, obcas sem tam neco placnu, ale pro vetsinu jsem neznamy, uz proto, ze jsem ze zapadu Cech (osobne jsem do stredy znal na zaklade jednoho setkani Kuncaka a Vojtu, s Andym jsem se potkal dvakrat, letmo jsem se pozdravil pri predani hodinek s beemanem, tot vse). Cekal jsem, ze moje prvni navsteva bude brana dost opatrne, ale ta euforie setkani stejne postizenych je obrovska a za par minut obavy opadly. Takze si myslim, ze i naprosto neznamy clovek by se tam rychle ztratil. Staci vedet, ze si ma vymyslet nejaky nick, nikdo nikoho neproveruje, duvera je obrovska, tim spis kdyz znaly clovek letmo secte sumu na stole. Uprimne, dal jsem 5 pivek a v minimalne polovine lidi mam zmatek a zpetne se vas vsechny snazim z teto diskuse identifikovat a spojit s oblicejem. Je mi to lito, zazitek to byl paradni, vyzkousel jsem snad vsechny hodinky, nad kterymi jsem kdy vazne uvazoval a poprve jsem si prohledl neco z HH.

Rad bych se zucastnil i priste, tak doufam, ze se to rozumne vysvetli... Drzim palce felthargovi a pripojuji se k pripadne budouci sbirce na porizeni nahrady.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak beru zpět, teď jsem si ten starej sraz našel http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/9637-sraz-chronomagu-praha/?p=1121670 a bylo tam zapsáno taky jen dvacet lidí. Stopro jich ale v reálu bylo víc...

Jo, to si pamatuju dobře, viz ten odkaz. Od té doby jsem dost omezil srazy a stejně jsem měl "štěstí" a jeden nejmenovaný člen mi trefil sponou u pásku při nasazování do kalhot Carrery a udělal do pouzdra zásek, to ale byla prostě jen smůla nebo možná znamení. :D

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prach a broky :D

 

čórka za bílého dne v klubu gentlemanů a spousta spekulací  :lol2:

 

mě teda přijde, že je felthard dost nad věcí a je si vědom toho, že když někam hodí něco do placu mezi cizí lidi, tak o to může přijít ..... tak to prostě na světě chodí ...... nejste děti, máte si to hlídat

 

na příští sraz bych vám doporučoval oskenovaný občanky na klopě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, jednu chvili sedel nekdo uplne v opacnem rohu toho podia u stolu. Prohlizel si tam nejaky hodinky. Hubenej borec nakratko ostrihanej. A mel sebou nejakou tasku, igelitku nebo neco. Myslel sem, ze to je nekdo ze srazu. Pak tak uz zase nebyl. Zaznamenal ho taky nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej sraz může být taky zajímavej :-).

Haaaaaaaaa :D sem si naběh tvl.

 

Tak abych to uvedl na pravou míru. Myslím, že to byl pásek od Anely, co si dotyčný zkoušel u stolu. Jak ho usazoval na místo, tak ho nasazoval tak prudce, že jak se začal ten pásek kroutit jako had, tak spona se rozvlnila a trefila hodinky. Pamatuju si, jak jsme se tomu s Tikalem smáli, ten to ale nebyl. :D Prostě smůla.

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne nechapu, proc nekdo vzal zrovna ty Glycine, byly pekny, ale zadny eye-catcher. A nekdo malo znaly by sel po urcite po proflaknutejsi znacce - Rolexy byly na tom stole min. troje, Omegy min. sestery, vsechny mnohem lakavejsi, rekl bych...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne nechapu, proc nekdo vzal zrovna ty Glycine, byly pekny, ale zadny eye-catcher. A nekdo malo znaly by sel po urcite po proflaknutejsi znacce - Rolexy byly na tom stole min. troje, Omegy min. sestery, vsechny mnohem lakavejsi, rekl bych...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

prave proto, ze ty glyciny nikoho moc nezajimaly a urcite tam lezely delsi dobu aniz by je nekdo zkousel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nechcete uz nekdo sjet tu videonahravku? To jsou porad spekulace, pritom vite, ze existuje trochu hmatatelnejsi material k prozkoumani. Nekdo uz tam skocte, at se to rozsekne. 

 

(Pristi tyden mame predavani Amfibii, tak at vime, koho do lokalu nepustit, ne? ;) )

 

Jinak teorie s nahodnym odnesenim spolu s odnasenim skla mi teda neprijde uplne nepravdepodobna, kdybych se mel taky pustit do konspiracnich teorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I přes toto smutné téma mě neskonale těší, že si myslíte, že jsem hubenej :D igelitku jsem ale určitě neměl... u toho posledního stolu jsem seděl pak když došel Dee a ukájel jsem se tam nad jeho Hamiltonama, pak jsem tam chvíli ještě kecal s leebauerem a pak už nějak šel domů....

 

jinak se přikláním k tomu co říká Melly. Takhle se tu budem jen víceméně nepřímo obviňovat kdo kde byl a seděl, bez videa to nemá smysl...  a je fakt že prostě tyhle srazy rizikový jsou. Lidi tam chlastaj, na stole hodinky za statisíce a jak to není uzavřená komunita, může se tam fakt nachomýtnout kdokoli...  já si třeba pomalu ani nepamatuju, že jsem si ještě s pivním hladem udělal pak vejlet do káefcéčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nechcete uz nekdo sjet tu videonahravku? To jsou porad spekulace, pritom vite, ze existuje trochu hmatatelnejsi material k prozkoumani. Nekdo uz tam skocte, at se to rozsekne. 

 

(Pristi tyden mame predavani Amfibii, tak at vime, koho do lokalu nepustit, ne? ;) )

Já myslím, že věc stojí jinak. Ani ne tak, koho do lokálu na sraz nepustit, ale jestli zcela nezměnit lokál. Otázka ovšem je, jestli by to někde jinde bylo nějak podstatně lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že věc stojí jinak. Ani ne tak, koho do lokálu na sraz nepustit, ale jestli zcela nezměnit lokál. Otázka ovšem je, jestli by to někde jinde bylo nějak podstatně lepší

Dá se. Například u Pinkasů, nebo u Banshetů mají salonky. Dá se z toho udělat uzavřená společnost a ne, že ti tam budou korzovat lidi jak na Václaváku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...